b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_Germania.jpg

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що не треба недооцінювати значущість підписаних мінських домовленостей. Про це він сказав в інтерв'ю німецькому виданню Taz.

За його словами, дії Росії свідчать про те, що у неї немає довгострокової стратегії або плану щодо України.

"Дійсно тяжко пояснити зовнішню політику Росії, в тому числі, всі дії Росії в Україні, довгостроковою стратегією і генеральним планом. Я цього так не сприймаю", - зазначив він.

Штайнмаєр зазначив, що впродовж десяти місяців конфлікту Росія могла змінювати свою тактику підтримки терористів, а також тактику військового втручання з більшої до меншої. За його словами, це є ознакою відсутності генерального плану. 

Він зауважив, що конфлікт в Україні є найбільш небезпечними для Європи протягом десятиліть.

ЧИТАЙТЕ: Адам Міхнік: Росія може постукати у двері й до пані Меркель

На його думку, не варто недооцінювати значущість підписаних мінських угод.

Міністр наголосив, що відповідальність за конфлікт в основному лежить на Росії, а Захід не використав всі можливості для діалогу з Росією.

"Це відноситься і до діалогу про сумісність різних торгових угод між ЄС та Україною з одного боку та Україною і Росією з іншого. Але факт залишається фактом, що відповідальність за загострення ситуації, яка почалася з анексії Криму, основною мірою лежить на російській стороні", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Глава МЗС ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр припустив, що конфлікт на Україні може протривати більше десяти років, зокрема, й через те, що Росія анексувала Крим.

9 грудня Штайнмаєр висловив думку, що найсерйозніше загострення в Україні вже вдалося подолати.

Як повідомляв iPress.ua, вчора американська компанія Barrett Firearms підписала контракт з експортером українського оборонпрому "Укрінмашем" про постачання військового обладнання в Україну.

Нагадаємо, 11 грудня, Палата представників Конгресу США підтримала законопроект 2828 про надання військової допомоги Україні.

Проте вже наступного дня, 12 грудня, Конгрес США виключив із законопроекту про підтримку України пункт про надання статусу головного союзника поза межами НАТО.

Журналіст "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе запевняє, що навіть попри вилучення пункту про надання Україні статусу головного союзника США за межами НАТО закон, за який вчора проголосував Сенат залишається дуже сильним.

Джерело: http://ipress.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна