b_385_225_16777215_00_images_tov-sapsan_2014_biliaki_10.jpg

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» орендна плата за водні об’єкти, що надаються в користування на умовах оренди з 01.01.2015 сплачується відповідно: 

Стаття 64. Склад доходів бюджетів міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, міст Києва та Севастополя, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад

Пункт 32) орендна плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами, яка зараховується відповідно до районних бюджетів, бюджетів місцевого самоврядування. 

Стаття 66. Склад доходів бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів

Частина 1 пункт 15) орендна плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними державними адміністраціями, яка зараховується відповідно до бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів. 

Стаття 69. Доходи бюджетів міст районного значення, сільських, селищних бюджетів

Частина 1 пункт 15) орендна плата за водні об’єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди місцевими радами, яка зараховується відповідно до бюджетів місцевого самоврядування.

З інформацією про розрахункові рахунки щодо сплати коштів за оренду водних об’єктів можна буде ознайомитися після 01.02.2015 на сайті Полтавського облводресурсів, в розділі «Оренда водних об’єктів»

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна