nemcov.jpg

КИЇВ. 8 березня. УНН. Двоє чеченців Анзор Губашев і Заур Дадаєв, яких першими затримали у справі про вбивство російського опозиціонера Бориса Нємцова, доводяться один одному братами. Про це повідомляє "Кавказский узел" з посиланням на родичів підозрюваних, передає УНН.

"Губашев і Дадаєв - троюрідні брати, уродженці Ітум-Калинського району Чечні. У шістдесяті роки їхні батьки переїхали в Інгушетію. Разом з тим, останні десять років і Анзор, і Заур жили за межами Інгушетії", розповів дядько затриманих.

Також стало відомо, що Анзор приїхав з Московської області 2 березня, відвідав своїх родичів у Чечні. Потім вони з Зауром поїхали до своїх близьких в Інгушетії.

За словами дядька, в момент вбивства Б.Нємцова брати перебували в Москві. Нагадаємо, пізніше правоохоронці затримали ще двох підозрюваних. Один з них виявився молодшим братом Анзора Губашева. У підсумку виходить, що як мінімум троє підозрюваних з чотирьох - родичі.

Нагадаємо, 55-річний опозиційний політик Б.Нємцов був застрелений в ніч на 28 лютого на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви. Свідком вбивства стала громадянка України Г.Дурицька.

За фактом вбивства Б. Нємцова ГУ СК Росії по місту Москві було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 105 КК РФ (вбивство) і ст. 222 КК РФ (незаконний обіг зброї).

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна