b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_thumb-big-420x305-c66b.jpg

КИЇВ. 14 квітня. УНН. 14 квітня 1997 року відбулася історична подія, яка стала причиною появи такого свята, як День ДАІ МВС України, передає УНН.

В цей день Кабінет Міністрів прийняв текст “Положення про Державну автомобільну інспекцію”. Вона функціонує при Міністерстві внутрішніх справ України.

Це свято відзначають працівники Державтоінспекції, на яких покладено безліч функцій, пов’язаних із забезпеченням порядку і безпечного руху на дорогах, контролем за дотриманням правил дорожнього руху і законів, які регламентують питання безпеки дорожнього руху. Також фахівці, яких прийнято поздоровляти з Днем ДАІ МВС Україні займаються деякими питаннями, пов’язаними з охороною навколишнього середовища в контексті згубного впливу на нього автомототранспортних засобів.

З Днем ДАІ МВС Україні пов’язано безліч святкових заходів, які проводяться по всій країні. Зазвичай наймасштабніші з них організовуються в столиці. Всі заходи спрямовані на підвищення суспільної свідомості водіїв і пішоходів, від яких залежить спокій працівників ДАІ.

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна