prokyror.jpg

КИЇВ. 17 квітня. УНН. Заступник Генерального прокурора України - головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що  під час бойових дій в районі Іловайська у серпні минулого року загинуло щонайменше 459 українських бійців. Про це у Facebook повідомив журналіст Юрій Бутусов, передає УНН.

"За останніми даними, який повідомив Анатолій Матіос (головний військовий прокурор - ред.), під Іловайськом загинуло 459 українських вояків... Нова шокуюча цифра... Майже всі - за один день 29 серпня", - написав він.

Як повідомляв УНН, наприкінці березня А.Матіос заявляв, що розслідування трагедії під Іловайськом практично завершине.

Нагадаємо, наприкінці серпня в Іловайську на Донеччині в оточенні опинилися кілька тисяч українських військових як із частин Збройних сил України, так і з добровольчих батальйонів. Достовірної статистики про втрати українців в “Іловайському котлі” досі немає.

Джерело: УНН

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Саня 17.04.2015 17:46
Очень хорошо, что расследование завершено ПОЧТИ, а дальше?Кто виноват?Где Гелетей?Безответственность полная...
# Владимир 22.04.2015 15:12
Безответственность и безнаказанность! Я сомневаюсь, что погибло 459 бойцов. Счет идет на тысячи человек. В самом начале боевых действий под Илловайском любой первоклассник смог бы предугадать угрозу "котла". Только 450 украинских генералов не смогли этого сделать.

User Rating: 0 / 5

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive