Бджільництво – одне з найдавніших занять українців. Це галузь сільського господарства з багатою історією та великим потенціалом. Колись українці диктували моду в світовому бджільництві, але сучасні реалії відтіснили нас.

За переконаннями одного з керівників «медового» проекту Віталія Машіки, настав час виправити цю історичну несправедливість. Але ж пасікою потрібно займатися систематично та готуватися слід уже із зими. Наразі в Очеретуватому проводять додаткове фрезерування вуликів, які постачає столична компанія «Апіс Україна», після чого їх викрашують у яскраві кольори, які так люблять бджоли.

А ось у п’ятницю, 10 лютого, в Очеретуватому відбувся «історичний» момент – перше випробування обрізувального верстата та перша розпиляна дошка, адже в перспективі тут будуть виготовлятися власні вулики.

 Усе буває вперше  Усе буває вперше  Усе буває вперше
 Усе буває вперше  Усе буває вперше  Усе буває вперше

Довідка. Компанія «Апіс Україна» є офіційним представником фірми «Paradise Honey». Займається виготовленням вуликів серії «Bee-Box», виготовлених з міцного і легкого харчового пінополістиролу, який пройшов різні тестування та випробування. Зазначимо, що виробництво проводиться у відповідності до сертифікату якості ISO 9001. Завдяки високій щільності матеріалу (більше 100 кг/м. куб) корпуси мають великий запас міцності і надзвичайно малу вагу. Окрім того корпуси розбірні, що економить місце при транспортуванні. Також «Апіс Україна» продукує мед, вощину тощо.

Наостанок, невеличкий анонс. Так як розмови про «медовий» проект набирають все більшого масштабу, ми вирішили ближче познайомити вас із його керівниками. Вони говорять, що ніяких секретів немає, тому незабаром з’являться в нашій студії в рамках проекту «Життя району ONLINE». Слідкуйте за стрічкою новин!

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Хохол 16.02.2017 16:58
НЕРОЗУМІЮ РЕКЛАМУЮТЬ ПЛАСМАСОВІ ВУЛИКИ А САМІ РОДЛЯТЬ ДЕРЕВЯНІ :-?
# Oleg 16.02.2017 17:25
Кринджоли самі визначать які вулики кращі. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
# Сергей 22.02.2017 21:24
Щільність матеріалу вимірюється у кг/ НА МЕТР КВАДРАТНИЙ

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна