21 лютого в Трубайцях відбулося урочисте відкриття цеху з виробництва рамок для вуликів. Привітали усіх з початком робочого процесу засновник ПСП «Дружба» Сергій Семигреєнко та керівник «медового» проекту Володимир Очколас. Це велика подія для села, адже відтепер 22 людини тут матимуть постійну, а головне престижу, роботу.

Керуватиме цехом Інна Ковальчук – цілеспрямована і водночас справедлива жінка. Освятив нове виробництво, що розташоване у будівлі Трубайцівської сільської ради, отець Афанасій, котрий побажав Божого благословення у нелегкій праці та процвітання цій добрій справі.

 Цех по складанню і навощуванню рамок офіційно запущено  Цех по складанню і навощуванню рамок офіційно запущено  Цех по складанню і навощуванню рамок офіційно запущено

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Хохол 23.02.2017 19:27
а цим все нейметься зараз модно усіх учити і нікому не давать робити а ці нікого не учать і щось роблять больні якісь :lol:
# Влад 23.02.2017 20:11
А кому нейметься?Хохол таке як сам із собою розмовляє.Насторажує. :-* :-* :-)
# Oleg 23.02.2017 20:33
Сьогодні розмовляв з людьми на рахунок гарбузів,так оказується їх дядя Сем кинув,а це готується нове кидалово. :-) :-) :-) :-) :-) :-)
# Хохол 23.02.2017 22:07
НАЙМАНИЙ ПРАЦІВНИК А ХОТІЛОСЬ ВЛАД Я ЗНАЮ БАГАТО ХТО СВОЕЮ РОБОТОЮ ЯК ТИ КИНУЛИ СЕМА А ХТО ЧЕСНО РОБЕ НЕ ЖАЛІЮТЬСЯ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
# Oleg 23.02.2017 22:10
Діло в тім що я бачу що ти других звинувачуєш в заказі,а сам за дядю Сема росписуєшся.
# Хохол 23.02.2017 22:14
Олеже ти ж ревів за робочі місця там 25 створено чи не той сказав не той зробив не той створив але якщо ті не роблять а тільки деребанять що без роботи сидіти Олег і В ЛАД ТАКИ ЗАСЛАНІ КОЗАЧКИ хочеться грязь лити на сайт солодкоі парочки якби на місці хазяіна сайта якого ви гудете забанив він не трогае отут і думай хто е хто :-*
# Хохол 23.02.2017 22:22
Олег я тебе поважаю за твою позицію по вождю його давно нема він себе захистити не може а його грязю поливають хоча людка і іі друг користувались благами так і я сема грязю поливають а він не считае за потрібне відповідати хоча і людку перший раз вибирав і друга на ноги ставив не по людськи якось :-*

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна