b_385_225_16777215_0_0_images_news_2018_02_znak-pytannya.jpg

Під час засідання XXX сесії Семенівської ОТГ у вівторок, 30 січня, селищний голова Людмила Милашевич заявила про те, що НВК №2 визнано опорною школою.

Людмила Павлівна наголосила, що саме Семенівський НВК №2 потрапив до проекту по опорних школах, а не «перша школа», адже в другій є пришкільний дитсадок, підвезення тощо.

Положення про освітній округ, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. №777 роз’ясняє порядок визначення опорних шкіл, який, до речі, має проводитися на конкурсній основі. Зокрема:

Засновники для прийняття рішення про створення освітнього округу, опорного закладу та його філій:

  • проводять аналіз мережі підпорядкованих навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури і спорту з урахуванням їх кадрового потенціалу та рівня матеріально-технічного забезпечення;
  • вивчають стан впровадження допрофільної підготовки і профільного навчання у навчальних закладах, що входитимуть до складу округу, та якість надання зазначених освітніх послуг;
  • прогнозують витрати на зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання шкільних автобусів з метою організації підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та до місця проживання, введення у разі потреби додаткових посад педагогічних працівників, створення безбар’єрного середовища для осіб з особливими освітніми потребами.

Засновник визначає опорні заклади серед підпорядкованих йому загальноосвітніх навчальних закладів на конкурсній основі відповідно до затверджених ним умов. Під час проведення конкурсу обов’язково враховуються:

  • освітні потреби учнів (вихованців) у забезпеченні певних напрямів спеціалізації;
  • здатність забезпечити на належному рівні організацію допрофільної підготовки і профільного навчання;
  • рівень забезпечення кваліфікованими педагогічними кадрами;
  • наявність належної матеріально-технічної бази (належним чином обладнаних спортивних об’єктів, кабінетів фізики, хімії, біології, географії та інших, лабораторій, навчальних майстерень, комп’ютерного і мультимедійного обладнання, швидкісного доступу до Інтернету);
  • укомплектування бібліотечного фонду підручниками, науково-методичною, художньою та довідковою літературою;
  • зручність та наявність автомобільних доріг з твердим покриттям для забезпечення безпечного підвезення учнів (вихованців) і педагогічних працівників до місця навчання, роботи та місця проживання.

P. S. Також хочемо нагадати, що на сторінках нашого сайту рівно рік тому, під час візиту до Семенівського району голови ОДА Валерія Головка, ми загострювали увагу на цій проблемі, та до неї поставилися скептично...

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

+9 # Oleg 04.02.2018 08:40
Розкурочений завод,запущений мікрорайон,школа на відшибі.Без функціонування заводу мікрорайону ніяких перспектив.Перша школа находиться в центрі Семенівки,під"їздні шляхи всі асфальтовані,рядом стадіон,дім дитячої творчості.А головне,чому це орденоносна сама вирішує долі шкіл,мабуть тому що вчилась у другій і працювала там.
+8 # Oleg 04.02.2018 08:51
І на випадок своєївідставки підготовлює собі місце в другій школі.
+8 # мішель 04.02.2018 09:20
А смітник в заводі як облаштували....Європа від заздрощів плаче |-)
+5 # Роза 04.02.2018 09:54
Що ж це таке??? Кандидатура Вереміївської школи навіть не розглядається!!!))))
+3 # белка 04.02.2018 10:45
+7 # Oleg 04.02.2018 10:24
У нашої орденоносної завишена самооцінка.манія величі,і вправду вважає себе княжною,а жителів селища її холопами.Депутатів селищної ради підімяла під себе.
+10 # Кот 04.02.2018 10:45
А где активные патриоты первой школы? Почему молчат и не собирают общественность? Помнится недавно когда боролись за корыто (директора) орали аж перепонки у министров в Киеве лопались! Активисты-патриоты не прячьтесь, начинайте "праведный бой" за родную Alma mater. Или какая там матерь, когда маму боимся!
+6 # Роза 04.02.2018 10:49
Як зараз згадую, як тоді хтось написав, що на страйк вийде))))) Тільки це, мабуть, "брехня" писала!!!!!)))))
+7 # Кот 04.02.2018 10:56
Как вышли 10 лет назад завод защищать так выйдут защищать и первую. школу. Это же на за место директора бороться!
+5 # Засиратор жизнєй брехунів 04.02.2018 17:45
pravda 04.02.2017, 18:19 Цитата:
А ми батьки можемо іна страйк вийти.Ми будемо захищати нашупершу школу.
+6 # крук 04.02.2018 18:03
Якраз сьогодні перша річниця pravdивого коментаря.
+7 # Європеєць 04.02.2018 10:49
На мою думку колотнечу навколо директора сама орденоносна мама і затіяла, щоб направити необдуману енергію вчителів на своїх конкурентів і відволікти їх від основної проблеми! А вони й купилися як сліпі кошенята
+8 # Кот 04.02.2018 10:54
Кстати, о заводе! Рылся в архивах и нашел газету за 24 апреля 2009 года - "Трудова Полтавщина". Там написано про сахарный завод и кто его защищал от перепрофилизациию Ни Милашевич ни Пипича там не было. Они даже на сессию райсовета не пришли и от ОДА (Асадчев) никто не приехал. И самое горькое - на призыв защитить завод не вышли даже сами семеновцы - жители сахзавода. Могу передать газету - напечатайте и почитайте материалы 10 летней давности. Куда направить?
-4 # Oleg 04.02.2018 18:55
Я думаю ту не напечатають. Можна самому напечатать и викласти у фейсбуці.
+3 # Кот 06.02.2018 16:26
Направил на почту газеты "Вестник Семеновщины"
+2 # death_star 06.02.2018 18:14
Дякуємо. Чекаємо листа!
+6 # принцеска 04.02.2018 16:32
"обрані" з першої школи так бігають до княгині, захисту в ній шукають і що їх кинуть??? і не стане нвк№1 гімназією з першого вересня????? дивно і сумно. напевне все це й правда чутки :cry: й досі не навчилася розбиратися в людях, і як далі з цим жити :cry: :sad: :oops:
+2 # Засиратор жизнєй брехунів 04.02.2018 17:59
+2 # Адам 04.02.2018 18:27
А дійсно де ділася pravda! Хто знає де "правду" шукати?
-1 # MisterX 05.02.2018 11:05
Люди схаменіться.
Яка різниця перша чи друга школа буде опорною?
Зараз опорною стане друга, через пару місяців перша, яка різниця!?! На мою думку головне не те яка з цих шкіл стане опорною, а те як навчають та будуть навчати наших з Вами дітей, який у них буде рівень підготовки!
Друга то й друга, як на мене то головне щоб в громаді була хоч одна школа опорною!
Дякую))))
+2 # Oleg 05.02.2018 11:27
MisterX,тут діло не в тім яка різниця,а діло в тім що перша школа по всим критеріям повинна бути опорною,друге діло що орденоносна має свої види на другу школу при тому що ця школа знаходиться на відшибі в мікрорайоні який являється безперспективний після ліквідації цукрового заводу.І такі питання повинні вирішуватись не однією заінтересованною людиною.
+3 # Вічно молода подружка очільників 05.02.2018 11:32
Різниці я думаю, що ніякої немає, але ж 2 принципових питання:
1. де активісти першої школи на чолі з "правдою".Чи вже не цікаво?Бо тут треба щось робити, а не теревенити.
2.чому мер, нехтуючи порядком, сама визначає хто буде опорною?
+3 # Oleg 05.02.2018 11:39
Кошеча подружко,та тому що орденоносна я думаю гріє собі місце директора цієї школи,бо трон під нею починає тріщати.І далеко на роботу не треба добираться.
+5 # Хохол 06.02.2018 19:48
містер ха все правильно під другими ніками кончили 1 школу тепер получили команду усіх успокаювать.Робота така у вас нічого не зробиш.
+4 # Oleg 06.02.2018 20:04
А і вправду,а чому вчителі мовчать,ми тут розпинаємось,патріоти першої,а педагоги мовчать.Чи може княжна яке небудь "чарівне"слово мовило.Мов рипнитесь поувольняю. :-|
+5 # мішель 06.02.2018 20:36
ОЦЕ І Є рабська залежність і тотальна підконтрольність }(
+4 # Oleg 06.02.2018 20:51
Мішіко,я їх як людина розумію,краще ходить на роботу в любу школу,навіть не в опорну,аби тільки не на біржу.Але з другої сторони,вони педагоги,виховують дітей,"ліплять "з них особистість.А такі люди можуть виховать дітей тільки собі подібних,рабів.
+4 # Oleg 06.02.2018 20:55
Я такі колективи знаю,при першому помаху керівника зжеруть свого колегу,але не розуміють,що це може статись з любим із них.В цій школі були передумови такого розвитку справи,тому і фінал такий.
+4 # Oleg 07.02.2018 07:24
На педколектив я бачу надії ніякої,остаються батьки і люди яким ця несправедливість не байдужа.
-6 # pravda 07.02.2018 12:36
Шановні дописувачі,Раніше більшість із Вас називали патріотів-активістів першої школи "заколотниками",борцями за крісло ,директора обливали брудом,насміхалися,провокували.Але ж ви прекрасно знали,що принципові і вимогливі патріоти школи повстали проти корупції і кумівства,проти несправедливості і самодурства колишнього директора,проти крадіжок і брехні.
+3 # Oleg 07.02.2018 14:34
Я вибачаюсь,а за цей час було доказано випадки корупції в першій школі?Я думаю що цей бедлам який ви називаєте патріотичним поступком був зрежесованим людиною яка була заінтересована у цьому.Результати цієї успішної операції ми сьогодні спостерігаємо.
-5 # pravda 07.02.2018 12:49
І не писали анонімок,а з відкритим обличчям ішли до всіх органів місцевої влади,щоб добитись справедливості.Але і РДА,і райрада і ОТГ не захотіли допомогти.Вони поставили свого директора,який нічого не робить і робити не буде для школи.Він буде танцювати під їхню дудку,він їм вигідний.Правильно писав Українець,що всі бюджетні кошти ішли на другу школу(це почалося ще за царювання Книша)
+3 # Oleg 07.02.2018 14:38
Про що ви говорите,яке ОТГ,я так думаю що іменно керівництво ОТГ в першу чергу і було ініціатором дескридитації першої школи.Колектив школи використали для досягнення своїх цілей.
+2 # pravda 07.02.2018 13:08
Одним словом, створювали опорну школу.Тепер нехай.Від цього постраждають не учителі,а діти і їх батьки.Дуже шкода,що ви закликаєте зараз не , мовчати,а коли люди не мовчали,їх не підтримали.І не треба заспокоювати і говорити про те,що немає різниці, яка школа буде опорною і про те,що сьогодні друга опорна,а завтра буде перша .Це все дурня.Така моя правда.
+3 # мішель 07.02.2018 13:24
Не любить наш люд бунтарів,йому більш до вподоби батіг....Сичали на майданутих,от тепер і ви майдануті на Семенівському рівні ...Нажаль така наша дійсність... ;-)
+5 # Логопед_Парубія 07.02.2018 15:27
Одним словом, створювали опорну школу.Тепер нехай.Від цього постраждають не учителі,а діти і їх батьки.
_________________________________________
Та так же. Як би це стосувалося напряму "вчителів" та їх зарплати, то вже б підняли "хай".Для прикладу минулого літа, як комусь невчасно заплатили відпускні, так був такий шкандаль, шо аж інспектора в кепці викликали, думали когось посадять за це |-)
+5 # Логопед_Парубія 07.02.2018 15:31
В цьому році з/п затримали, так всі вчителі як води в рота набрали, типу, "не платите? і не надо, ми підождемо". Де хвальона принциповість?Чи подвійні стандарти?Те ж саме з рішенням про опорну школу. Такі були завзяті!Та якщо не наша школа ми на страйк з батьками вийдемо!!!І шо?Вже не виходите?Кишка тонка?Чи пиз...ти не мішки ворочати?
+3 # Oleg 07.02.2018 15:45
Своя шкура дорожче якоїсь там принциповосці.