
КИЇВ. 4 червня. УНН. Мер Києва Віталій Кличко закликав політичні сили і громадські організації не розпалювати ворожнечу і не створювати чергового протистояння в столиці навколо “Маршу рівності”. Про це УНН повідомили у прес-службі міського голови.
“Сьогодні, коли на Сході України триває війна, проводити масові заходи, які до того ж мають неоднозначне сприйняття в суспільстві, не на часі. У нас зараз один ворог – військова агресія на Сході. Тому я закликаю кожного не грати на руку ворогу, не розпалювати ворожнечу і не створювати чергового протистояння в центрі столиці”, - сказав В.Кличко.
Він відзначив, що у Києві не існує утисків за будь-якими ознаками, і кожній людині гарантується вільне висловлення поглядів і переконань. Водночас, “Марш рівності” і в мирний час підвищував градус напруги в суспільстві, викликав багато суперечок і проходив з бійками та протистояннями.
“Зважаючи на це, в нинішніх умовах існує небезпека провокацій в столиці. Тому я звертаюся до організаторів утриматися від проведення таких заходів. Безпека у місті сьогодні – передусім”, - підкреслив мер.
В.Кличко також закликав політичні сили не робити сумнівного піару і спекуляцій на темі прав меншин та толерантніше ставитися до людей різних поглядів та переконань.
Нагадаємо, організатори “Маршу рівності” запланували його провести у суботу, 6 червня.
Активісти “Правого сектора” звернулися до міського голови Києва Віталія Кличка щодо “Маршу рівності” і закликали заборонити у столиці проведення акції ЛГБТ-спільноти.
У Генштабі не виключили можливості вручення мобілізаційних повісток під час проведення акції.
Як повідомляв УНН, Amnesty International звернулася до влади столиці та міністра внутрішніх справ з вимогою убезпечити учасників акції.

