У матчі 2-го туру відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року збірна Німеччини здобула неймовірну перемогу над Нідерландами з рахунком 3:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Нідерланди - Німеччина.

Німці провели блискучий перший тайм і пішли на перерву з перевагою в два м'ячі, відзначилися Лерой Сане і Серж Гнабрі. Але в другій половині господарі зуміли переламати хід невдалого матчу. Спочатку Маттейс де Лігт відіграв один гол, а потім Мемфіс Депай зрівняв рахунок. Вирішальний епізод стався на 90-й хвилині матчу. Ніко Шульц замкнув простріл Марко Ройса і приніс перемогу німцям.

Нідерланди - Німеччина - 2:3 (0:2)

Голи: де Лігт (48), Депай (63) - Сане (15), Гнабрі (34), Шульц (90)

Нідерланди: Сіллессен, Блінд, Думфріс, ван Дейк, де Лігт, Депай, де Йонг, Промес, Вейналдум, Бабел (Бергвейн, 46), де Рон (де Йонг, 90).

Німеччина: Нойер, Керер, Кімміх, Зюле, Шульц, Сане, Кроос, Гінтер, Гнабрі (Ройс, 88), Рюдігер, Горетцка (Гюндоган, 70).

Попередження: Блінд (38).

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!