Асоціація футболу Полтавщини сформувала календар першого кола вищої та першої ліг чемпіонату Полтавської області з футболу 2020. Ще не відомо, коли власне розпочнеться чемпіонат, але розклад поєдинків вже склали.
1 тур
- СК «Полтава» — «Локомотив»
- «Інваспорт» — «Лубни»
- «Колос» — «Стандарт»
- «Великі Кринки» — «Авангард»
2 тур
- «Локомотив» — «Великі Кринки»
- «Стандарт» — СК «Полтава»
- «Авангард» — «Інваспорт»
- «Олімпія» — «Колос»
3 тур
- СК «Полтава» — «Олімпія»
- «Великі Кринки» — «Стандарт»
- «Інваспорт» — «Локомотив»
- «Лубни» — «Авангард»
4 тур
- «Колос» — СК «Полтава»
- «Стандарт» — «Інваспорт»
- «Олімпія» — «Великі Кринки»
- «Локомотив» — «Лубни»
5 тур
- ФК «Великі Кринки» — «Колос»
- «Інваспорт» — «Олімпія»
- «Авангард» — «Локомотив»
- «Лубни» — «Стандарт»
6 тур
- «Олімпія» — «Лубни»
- «Колос» — «Інваспорт»
- «Стандарт» — «Авангард»
- СК «Полтава» — «Великі Кринки»
7 тур
- «Інваспорт» — СК «Полтава»
- «Лубни» — «Колос»
- «Авангард» — «Олімпія»
- «Локомотив» — «Стандарт»
8 тур
- «Великі Кринки» — «Інваспорт»
- СК «Полтава» — «Лубни»
- «Колос» — «Авангард»
- «Олімпія» — «Локомотив»
9 тур
- «Лубни» — «Великі Кринки»
- «Локомотив» — «Колос»
- «Стандарт» — «Олімпія»
- «Авангард» — СК «Полтава»
Група А
- «Маяк» (Котельва)
- «Базиль» (Базилівщина)
- «Динамо» (Решетилівка)
- «Опішня» (Опішня)
- «Карлівка» (Карлівка)
- «Колос» (Кобеляки)
- «Чутове» (Чутове)
- «Псел» (Гадяч)
Група Б
- «Сенча» (Сенча)
- «Миргород-2019» (Миргород)
- «Глобине» (Глобине)
- «Комунар» (Степанівка)
- «Семенівка» (Семенівка)
- «Дружба» (Очеретувате)
- «Харчовик» (Заводське)
- «Пирятин» (Пирятин)
Група А
1 тур
- «Базиль» (Базилівщина) — «Опішня» (Опішня)
- «Колос» (Кобеляки) — «Псел» (Гадяч)
- «Чутове» (Чутове) — «Карлівка» (Карлівка)
- ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Маяк» (Котельва)
2 тур
- «Карлівка» (Карлівка) — «Базиль» (Базилівщина)
- «Маяк» (Котельва) — «Колос» (Кобеляки)
- «Опішня» (Опішня) -ФК «Динамо» (Решетилівка)
- «Псел» (Гадяч) — «Чутове» (Чутове)
3 тур
- «Чутове» (Чутове) — «Базиль» (Базилівщина)
- ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Карлівка» (Карлівка)
- «Псел» (Гадяч) — «Маяк» (Котельва)
- «Колос» (Кобеляки) — «Опішня» (Опішня)
4 тур
- «Базиль» (Базилівщина) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
- «Опішня» (Опішня) — «Псел» (Гадяч)
- «Карлівка» (Карлівка) — «Колос» (Кобеляки)
- «Маяк» (Котельва) — «Чутове» (Чутове)
5 тур
- «Колос» (Кобеляки) — «Базиль» (Базилівщина)
- «Чутове» (Чутове) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
- «Маяк» (Котельва)- «Опішня» (Опішня)
- «Псел» (Гадяч) — «Карлівка» (Карлівка) —
6 тур
- «Базиль» (Базилівщина) — «Псел» (Гадяч)
- «Карлівка» (Карлівка) — «Маяк» (Котельва)
- ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Колос» (Кобеляки)
- «Опішня» (Опішня) — «Чутове» (Чутове)
7 тур
- «Маяк» (Котельва) — «Базиль» (Базилівщина)
- «Чутове» (Чутове) — «Колос» (Кобеляки)
- «Опішня» (Опішня) — «Карлівка» (Карлівка)
- «Псел» (Гадяч) — ФК «Динамо» (Решетилівка)
Група Б
1 тур
- ФК «Миргород-2019» (Миргород) — «Комунар» (Степанівка)
- «Пирятин» (Пирятин) — «Семенівка» (Семенівка)
- «Харчовик» (Заводське) — «Дружба» (Очеретувате)
- «Глобине» (Глобине) — «Сенча» (Сенча)
2 тур
- «Сенча» (Сенча) — «Пирятин» (Пирятин)
- «Семенівка» (Семенівка) — «Харчовик» (Заводське)
- «Комунар» (Степанівка) — «Глобине» (Глобине)
- «Дружба» (Очеретувате) — ФК «Миргород-2019» (Миргород)
3 тур
- ФК «Миргород-2019» (Миргород) — «Семенівка» (Семенівка)
- «Глобине» (Глобине) — «Дружба» (Очеретувате)
- «Пирятин» (Пирятин) — «Харчовик» (Заводське)
- «Сенча» (Сенча) — «Комунар» (Степанівка)
4 тур
- «Харчовик» (Заводське) — «ФК «Миргород-2019» (Миргород)
- «Семенівка» (Семенівка) — «Глобине» (Глобине)
- ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Сенча» (Сенча)
- «Комунар» (Степанівка) — «Пирятин» (Пирятин)
5 тур
- «Глобине» (Глобине) — «Харчовик» (Заводське)
- «Пирятин» (Пирятин) — «ФК «Миргород-2019» (Миргород)
- «Сенча» (Сенча) — «Семенівка» (Семенівка)
- «Комунар» (Степанівка) — ФК «Дружба» (Очеретувате)
6 тур
- «Дружба» (Очеретувате) — «Пирятин» (Пирятин)
- «Семенівка» (Семенівка) — «Комунар» (Степанівка)
- ФК «Миргород-2019» (Миргород) — «Глобине» (Глобине)
- «Харчовик» (Заводське) — «Сенча» (Сенча)
7 тур
- «Сенча» (Сенча) — ФК «Миргород-2019» (Миргород)
- «Пирятин» (Пирятин) — «Глобине» (Глобине)
- «Комунар» (Степанівка) — «Харчовик» (Заводське)
- ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Семенівка» (Семенівка)
Владислав ВЛАСЕНКО, «Полтавщина Спорт»
Комментарии