Результати футбольних матчів на полях Полтавщини, що відбулися минулого тижня.
Вища ліга:
«Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) — «Великі Кринки»: 1:3
«Локомотив» (Гребінка) — «Лубни»: 0:0
ВИЩА ЛІГА | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Олімпія» (Савинці) | 11 | 11 | 0 | 0 | 36-5 | 33 |
2 | «Великі Кринки» (Великі Кринки) | 11 | 5 | 2 | 4 | 20-15 | 17 |
3 | СК «Полтава» (Полтава) | 8 | 5 | 1 | 2 | 12-5 | 16 |
4 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 9 | 5 | 1 | 3 | 12-10 | 16 |
5 | «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) | 10 | 4 | 1 | 5 | 10-14 | 13 |
6 | «Інваспорт» (Полтава) | 9 | 3 | 2 | 4 | 12-12 | 11 |
7 | ФК «Лубни» (Лубни) | 10 | 1 | 2 | 7 | 3-23 | 5 |
8 | «Локомотив» (Гребінка) | 10 | 0 | 1 | 9 | 3-22 | 1 |
Перша ліга:
Група «А»
«Базиль» (Базилівщина) — «Чутове»: 0:2
ФК «Карлівка» — ФК «Динамо» (Решетилівка): 0:3
«Маяк» (Котельва) — «Псел» (Гадяч): 1:2
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Базиль» (Базилівщина) | 10 | 7 | 1 | 2 | 22-10 | 22 |
2 | ФК «Динамо» (Решетилівка) | 9 | 6 | 0 | 3 | 18-12 | 18 |
3 | «Псел» (Гадяч) | 10 | 5 | 1 | 4 | 16-17 | 16 |
4 | «Чутове» (Чутове) | 10 | 4 | 3 | 3 | 14-9 | 15 |
5 | «Маяк» (Котельва) | 10 | 3 | 2 | 5 | 12-19 | 11 |
6 | «Опішня» (Опішня) | 8 | 3 | 1 | 4 | 14-11 | 10 |
7 | ФК «Карлівка» (Карлівка) | 10 | 3 | 0 | 7 | 16-24 | 9 |
8 | ДЮСШ «Ворскла» (Полтава) | 9 | 2 | 2 | 5 | 16-27 | 8 |
Група «Б»
ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Сенча»: 2:0
ФК «Миргород-2019» — «Глобине»: 1:1
ФК «Кременчук» — «Семенівка»: 3:1
«Харчовик» (Заводське) — «Пирятин»: 2:2
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Пирятин» (Пирятин) | 10 | 6 | 3 | 1 | 22-11 | 21 |
2 | «Харчовик» (Заводське) | 10 | 6 | 1 | 3 | 27-20 | 19 |
3 | «Глобине» (Глобине) | 10 | 5 | 3 | 2 | 16-7 | 18 |
4 | ФК «Миргород-2019» (Миргород) | 10 | 5 | 2 | 3 | 24-19 | 17 |
5 | ФК «Кременчук» (Кременчук) | 10 | 5 | 0 | 5 | 16-20 | 15 |
6 | «Семенівка» (Семенівка) | 10 | 4 | 1 | 5 | 18-16 | 13 |
7 | ФК «Дружба» (Очеретувате) | 10 | 3 | 1 | 6 | 7-12 | 10 |
8 | «Сенча» (Сенча) | 10 | 0 | 1 | 9 | 2-27 | 1 |