Результати футбольних матчів на полях Полтавщини, що відбулися минулого тижня.
Вища ліга
30 вересня:
«Інваспорт» (Полтава) — СК «Полтава»: 1:2
«Олімпія» (Савинці) — «Стандарт-Нафтогаз» (Санжари): 7:1
3 жовтня:
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Великі Кринки»: 2:2
«Інваспорт» (Полтава) — «Лубни»: 6:0
«Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) — «Локомотив» (Гребінка): 3:0
ВИЩА ЛІГА | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Олімпія» (Савинці) | 13 | 12 | 0 | 1 | 44-8 | 36 |
2 | СК «Полтава» (Полтава) | 10 | 7 | 1 | 2 | 16-7 | 22 |
3 | «Великі Кринки» (Великі Кринки) | 13 | 6 | 3 | 4 | 25-19 | 21 |
4 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 11 | 5 | 3 | 3 | 15-13 | 18 |
5 | «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) | 13 | 5 | 1 | 7 | 14-22 | 16 |
6 | «Інваспорт» (Полтава) | 12 | 4 | 2 | 6 | 21-17 | 14 |
7 | ФК «Лубни» (Лубни) | 12 | 2 | 2 | 8 | 4-29 | 8 |
8 | «Локомотив» (Гребінка) | 12 | 0 | 2 | 10 | 4-26 | 2 |
Перша ліга, 4 жовтня:
Група «А»
«Базиль» (Базилівщина) — ДЮСШ «Ворскла» (Полтава): 2:0 (30 вересня)
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Чутове»: 0:3
«Опішня» — «Маяк» (Котельва): 3:0
«Карлівка» — «Псел» (Гадяч): 3:2
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Базиль» (Базилівщина) | 12 | 8 | 1 | 3 | 24-11 | 25 |
2 | ФК «Динамо» (Решетилівка) | 11 | 7 | 0 | 4 | 19-15 | 21 |
3 | «Чутове» (Чутове) | 12 | 6 | 3 | 3 | 18-9 | 21 |
4 | «Опішня» (Опішня) | 11 | 6 | 1 | 4 | 21-12 | 19 |
5 | «Псел» (Гадяч) | 12 | 5 | 1 | 6 | 18-21 | 16 |
6 | «Карлівка» (Карлівка) | 12 | 5 | 0 | 7 | 22-28 | 15 |
7 | «Маяк» (Котельва) | 12 | 3 | 2 | 7 | 12-23 | 11 |
8 | ДЮСШ «Ворскла» (Полтава) | 12 | 2 | 2 | 8 | 19-35 | 8 |
Група «Б»
«Харчовик» (Заводське) — «Глобине»: 0:1
«Семенівка» — «Пирятин»: 1:2
ФК «Миргород-2019» — ФК «Дружба» (Очеретувате): 2:0
ФК «Кременчук» — «Сенча»: 2:1
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Пирятин» (Пирятин) | 12 | 8 | 3 | 1 | 27-13 | 27 |
2 | «Глобине» (Глобине) | 12 | 7 | 3 | 2 | 20-7 | 24 |
3 | ФК «Миргород-2019» (Миргород) | 12 | 7 | 2 | 3 | 31-20 | 23 |
4 | «Харчовик» (Заводське) | 12 | 7 | 1 | 4 | 31-21 | 22 |
5 | ФК «Кременчук» (Кременчук) | 12 | 6 | 0 | 6 | 18-24 | 18 |
6 | «Семенівка» (Семенівка) | 12 | 4 | 1 | 7 | 19-22 | 13 |
7 | ФК «Дружба» (Очеретувате) | 12 | 3 | 1 | 8 | 7-17 | 10 |
8 | «Сенча» (Сенча) | 12 | 0 | 1 | 11 | 4-34 | 1 |