b_385_225_16777215_0_0_images_news_2017_oblast_avtodor1.jpg

Служба автомобільних доріг у Полтавській області впроваджує сучасні засоби безпеки руху. Один з таких «острівців» нещодавно був побудований в м. Лохвиця. Враховуючи позитивний досвід, дорожники вже обрали місце для будівництва наступного об’єкту. Незабаром він з’явиться в Семенівці.

Через селище Семенівка проходить автодорога Т-17-16 Хорол-Семенівка-Кременчук. Траса знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області. Цього року на автодорозі продовжується поточний ремонт, в тому числі покриття замінюється безпосередньо і в Семенівці.

– Враховуючи те, що незабаром підрядник закінчить ремонт в цьому населеному пункті, керівництвом Служби було вирішено збудувати тут об’єкт штучного обмеження швидкості. Як відомо на оновленому покритті зростає швидкість руху автомобілів, відповідно збільшується і кількість аварій, – говорить заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Разом з представниками підрядної організації були проведені збори. За попередніми розрахунками вирішено збудувати «острівець» на в’їзді зі сторони Хоролу. Доїжджаючи до центру селища, де значне скупчення людей, водії будуть пригальмовувати, тим самим знижуватимуть швидкість.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# sterva 24.07.2017, 10:31
Правильно! Так повинно бути у всіх місцях скупчення людей!!
# Вічно молода подружка очільників 24.07.2017, 10:40
Та то мабудь не хватило асфальту)))))
# Вічно молода подружка очільників 24.07.2017, 10:42
"Доїжджаючи до центру селища, де значне скупчення людей, водії будуть пригальмовувати, тим самим знижуватимуть швидкість."
_________________________________________
А хто не пригальмує, розкаже все, що думає про дорожників))))))
# Роза 24.07.2017, 10:45
Сезон відкрито!!!!! Асфальту настелили такого, що й гірше стало!!!!!)))))
# дві заводські труби 24.07.2017, 12:06
Навіщо Семенівці "об’єкт штучного обмеження швидкості"? У нас і так є 3 обєкти. На переїздах.
# Oleg 24.07.2017, 18:57
Перед переходами теж повинні бути.
# вічіслав 24.07.2017, 18:23