День місцевого самоврядування стоїть в переліку дат, пов’язаних зі здобуттям Україною Незалежності і розбудовою власної державності та демократії.
7 грудня в актовій залі Семенівської районної ради з розмахом відзначили цю дату. Ведучі свята – депутат районної ради Світлана Феніч і Василівський сільський голова Брій Романюк не давали переповненому залові сумувати. До присутніх з вітальним словом звернулися голова райради Віктор Юрченко, голова РДА Віктор Федоренко та Семенівський селищний голова Людмила Милашевич.
Як годиться урочистості розпочалися із вручення відзнак – звання «Почесний громадянин Семенівщини» офіційно отримали Любов Василівна Мазанько та Ніна Антонівна Супруненко. «Кришталеву крапельку успіху» отримав Сергій Гамбаль за І місце у конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування».
Традиційно четвертий рік поспіль на сцені розгорнули рушник єдності громад Семенівського району під акомпанемент пісні «Семенівка» у виконанні депутата райради Валерія Книша, текст якої Валерій Євгенович і написав (музика – Заслуженого працівника культури Вадима Феніча).
Почесні грамоти Семенівської районної ради отримали:
- Мидловець Роман Миколайович, Біляківський сільський голова
- Кобеняк Ольга Василівна, Богданівський сільський голова
- Романюк Юрій Володимирович, Василівський сільський голова
- Календарь Інна Іванівна, Веселоподільський сільський голова
- Надточій Юрій Олексійович, Горошинський сільський голова
- Баранник Олександра Іванович, Жовтневий сільський голова
- Сирота Сергій Гаврилович,Заїчинський сільський голова
- Діденко Світлана Миколаївна, Іванівський сільський голова
- Далієва Наталія Григорівна, Криворудський сільський голова
- Стеценко Юрій Сергійович, Липнягівський сільський голова
- Білоус Григорій Володимирович, Наріжанський сільський голова
- Гамбаль Сергій Олексійович, Оболонський сільський голова
- Тороп Владислав Миколайович, Очеретуватський сільський голова
- Мошківська Антоніна Андріївна, Погребняківський сільський голова
- Жидок Юлія Василівна, Пузирівський сільський голова
- Іващенко Олександр Михайлович, Степанівський сільський голова
- Милашевич Людмила Павлівна, Семенівський селищний голова
- Ворона Надія Іванівна, Товстівський сільський голова
- Бугаєць Юрій Іванович, Устимівський сільський голова
- Демидченко Василь Миколайович, Худоліївський сільський голова
- Шевченко Алла Олексіївна, начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер Семенівської районної ради
- Трофименко Іван Васильович
депутати районної ради:
- Губаренко Сергій Михайлович
- Симонян Арутюн Тигранович
- Сінельник Ніна Іванівна
- Стадніченко Сергій Миколайович
- Трембач В’ячеслав Володимирович
- Феніч Світлана Сергіївна
Грамоти Семенівської районної ради:
- Бугрій Віра Іванівна, землевпорядник Наріжанської сільської ради
- Джадан Любов Андріївна, спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку і звітності виконавчого комітету Семенівської селищної ради
- Захаренко Наталія Василівна, секретар Худоліївської сільської ради
- Катричок Галина Григорівна, головний бухгалтер Василівської сільської ради
- Кисіль Наталія Володимирівна, депутат Криворудської сільської ради
- Кукоба Ольга Володимирівна, спеціаліст II категорії по землевпорядкуванню, рахівник-касир Очеретуватської сільської ради
- Марченко Юлія Юріївна, головний бухгалтер Жовтневої сільської ради
- Мірошниченко Алла Олександрівна, рахівник-касир Товстівської сільської ради
- Оніпко Галина Миколаївна, землевпорядник Іванівської сільської ради
- Пономаренко Олег Павлович, головний бухгалтер Заїчинської сільської ради
- Прищепа Лариса Миколаївна,секретар Горошинської сільської ради
- Пустовойтова Інга Анатоліївна, секретар-друкарка, діловод Оборонської сільської ради
- Семенець Ірина Юріївна, головний бухгалтер Пузирівської сільської ради
- Сушінець Марія Іванівна, секретар Біляківської сільської ради
- Фуцур Лідія Григорівн, головний бухгалтер Устимівської сільської ради
- Чайка Людмила Миколаївна, головний бухгалтер Погребняківської сільської ради
Грамоти районної ради за участь у проекті «Бюджет участі Полтавської області 2017 року»:
- Білоцерківець Микола Іванович, автор проекту « Облаштування ігрової зони для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку в парковій зоні с. Погребняки»
- Бондаренко Валентина Петрівна, автор проекту « Спортивний майданчик для молоді стає реальністю»
- Грек Любов Петрівна, автор проекту «Проведення п’ятого ювілейного відкритого обласного інклюзивного фестивалю « Рогозів Кут»»
- Дондоха Валентина Іванівна, автор проекту «Збереження черешчатих дубів як фактор формування екологічної культури та свідомості мешканців Семенівського краю»
- Клочко Тамара Миколаївна, автор проекту «Облаштування місця для закоханих біля сільського голубника у с. Малі Липняги»
- Литвиненко Анатолій Вікторович, автор проекту «Wi-Fi-альтанка – районній громаді»
- Романенко Володимир Іванович, автор проекту «Сільській громаді- красивий пляж»
- Сербин Володимир Миколайович, автор проекту «Благоустрій прибережної зони відпочинку та відновлення рибних ресурсів громадського ставка с. Нова Петрівка»
- Сливка Петро Іванович, автора проекту «Громадський сад моєї вулиці»
- Черевко Світлана Миколаївна, автор проекту «Здоров’я для всіх. Спортивний майданчик з вуличними тренажерами»
Грамоти Семенівської районної ради:
- Плужник Олена Володимирівна, секретар керівника Семенівської районної ради
- Дяченко Тетяна Володимирівна, головний бухгалтер відділу управління майном Семенівської районої ради
- Подяка районної ради:
- Сіденко Ліана Миколаївна, завідуюча Семенівського районного народного краєзнавчого музею
Свято вдалося, особливо враховуючи, що в концертній програмі були залучені в основному його винуватці. Музичні вітання звучали від:
- депутата Іванівської сільської ради Марії Обертас
- депутата Криворудської сільської ради Наталії Кисіль
- державного реєстратора Устимівської сільської ради Ольги Попової
- жіночого ансамблю «Зорецвіт» Товстівської сільської ради під керівництвом Олександра Сябро
- діловода Інги Пустовойтової та депутата сільської ради Тетяни Герасименко
- кандидатів у депутати Оболонської ОТГ Сергія Бондаренка і Володимира Діденка
- Віктора Винника
- Олександра Сябро & Самсона Садгобелашвілі
- Вікторії Мироненко
Танцювальні композиції подарував колектив під керівництвом Володимира Литовченка, театральну майстерність демонстрували артисти студії «Весела сімейка» Тетяна Ритченко і Валентина Беркало з Очеретуватого
Михайло ПОГРІБНИЙ