Команда «Круть і Ко», основу якої складають гравці футбольної команди «Семенівка» стала чемпіоном міста Кременчук з футзалу.

Футзальний чемпіонат Кременчука добігає до свого завершення. Два роки поспіль (2018, 2019) Семенівський район мав чемпіона – ФК «Дружба» (Очеретувате) здобував чемпіонство у 2 лізі. Цьогоріч колектив підвищився в класі та виступає у найвищій лізі. На жаль, очеретуватцям вже не вдасться вибороти золоті медалі, адже «Геологія» вже гарантувала собі 1 місце.

Та, відрадно, що цього сезону Семенівщина не залишилася без «золота». Представник району у першості Кременчука – «Круть і Ко» під керівництвом Станіслава Крутька стали чемпіоном серед команд 3 ліги.

Минулими вихідними у цьому дивізіоні відбулися матчі останнього туру та, відповідно, нагородження. Тож у підсумку «Круть і Ко» – 1 місце, «1 віконний супермаркет» – 2 місце, «Кредмаш» – 3 місце.

Слід відзначити, що кращим гравцем турніру визнано нашого гравця Віктора Гарькавого, а до символічної збірної, складеної групою із соцмереж futsal.kremen18_19, увійшли: воротар Іван Клименко, захисник Віктор Гарькавий та нападники Владислав Редун і Роман Сташкевич.

Також до слова: команда «Круть і Ко» розпочинала чемпіонат під назвою «Рів’єра».