Результати футбольних матчів на полях Полтавщини, що відбулися минулими вихідними.
Вища ліга, 11 липня:
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Лубни»: 2:0
Місяйло (2)
«Інваспорт» (Полтава) — «Локомотив» (Гребінка): 4:0
Стрийський, Брагін, Верещака, Микуця
СК «Полтава» — «Великі Кринки»: 2:0
Кірпіченко, Пономаренко
ВИЩА ЛІГА | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Олімпія» (Савинці) | 4 | 4 | 0 | 0 | 15-2 | 12 |
2 | СК «Полтава» (Полтава) | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-3 | 10 |
3 | «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) | 5 | 3 | 1 | 1 | 7-3 | 10 |
4 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 10 |
5 | «Інваспорт» (Полтава) | 6 | 2 | 2 | 2 | 9-7 | 8 |
6 | «Великі Кринки» (Великі Кринки) | 6 | 2 | 2 | 2 | 7-8 | 8 |
7 | ФК «Лубни» (Лубни) | 6 | 1 | 1 | 4 | 3-11 | 4 |
8 | «Локомотив» (Гребінка) | 6 | 0 | 0 | 6 | 1-14 | 0 |
Перша ліга, 19 липня:
Група «А»
«Базиль» (Базилівщина) — «Псел» (Гадяч): 4:2
«Карлівка» — «Маяк» (Котельва): 2:3
ФК «Динамо» (Решетилівка) — ДЮСШ «Ворскла» (Полтава): 2:1
«Опішня» — «Чутове»: 2:0
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Базиль» (Базилівщина) | 6 | 4 | 1 | 1 | 16-8 | 13 |
2 | «Маяк» (Котельва) | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-11 | 11 |
3 | «Псел» (Гадяч) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10-10 | 10 |
4 | «Карлівка» (Карлівка) | 6 | 3 | 0 | 3 | 16-8 | 9 |
5 | ФК «Динамо» (Решетилівка) | 6 | 3 | 0 | 3 | 12-11 | 9 |
6 | «Опішня» (Опішня) | 6 | 2 | 1 | 3 | 9-10 | 7 |
7 | «Чутове» (Чутове) | 6 | 1 | 2 | 3 | 2-7 | 5 |
8 | ДЮСШ «Ворскла» (Полтава) | 6 | 1 | 1 | 4 | 10-19 | 4 |
Група «Б»
ФК «Кременчук» — ФК «Дружба» (Очеретувате): 2:1
ФК «Миргород-2019» — «Пирятин»: 2:2
«Семенівка» — «Глобине»: 1:1
«Харчовик» (Заводське) — «Сенча»: 3:0
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ФК «Миргород-2019» (Миргород) | 6 | 4 | 1 | 1 | 16-9 | 13 |
2 | «Глобине» (Глобине) | 6 | 4 | 1 | 1 | 11-4 | 13 |
3 | «Харчовик» (Заводське) | 6 | 4 | 0 | 2 | 18-13 | 12 |
4 | ФК «Кременчук» (Кременчук) | 5 | 3 | 0 | 2 | 11-9 | 9 |
5 | «Пирятин» (Пирятин) | 5 | 2 | 2 | 1 | 10-8 | 8 |
6 | «Семенівка» (Семенівка) | 6 | 2 | 1 | 3 | 9-11 | 7 |
7 | ФК «Дружба» (Очеретувате) | 6 | 1 | 0 | 5 | 4-11 | 3 |
8 | «Сенча» (Сенча) | 6 | 0 | 1 | 5 | 2-16 | 1 |
Чемпіонат Хорольського району
VII тур, 18 липня:
«Перемога» — «Семенівка»: 0:9
«Бордо» — «Стандарт»: 2:4
«Астарта» — «Відродження»: 1:1