Результати футбольних матчів на полях Полтавщини, що відбулися минулого тижня.
Вища ліга
7 жовтня:
«Великі Кринки» — СК «Полтава»: 1:0
«Інваспорт» (Полтава) — «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари): 0:4
10 жовтня:
«Лубни» — «Колос» (Великі Сорочинці): 0:2
«Локомотив» — «Інваспорт» (Полтава): 0:2
ВИЩА ЛІГА | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Олімпія» (Савинці) | 13 | 12 | 0 | 1 | 44-8 | 36 |
2 | «Великі Кринки» (Великі Кринки) | 14 | 7 | 3 | 4 | 26-19 | 24 |
3 | СК «Полтава» (Полтава) | 11 | 7 | 1 | 3 | 16-8 | 22 |
4 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 12 | 6 | 3 | 3 | 17-13 | 21 |
5 | «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) | 14 | 6 | 1 | 7 | 18-22 | 19 |
6 | «Інваспорт» (Полтава) | 14 | 5 | 2 | 7 | 23-21 | 17 |
7 | ФК «Лубни» (Лубни) | 13 | 2 | 2 | 9 | 4-31 | 8 |
8 | «Локомотив» (Гребінка) | 13 | 0 | 2 | 11 | 4-28 | 2 |
Перша ліга
11 жовтня:
Група «А»
ДЮСШ «Ворскла» (Полтава) — «Динамо» (Решетилівка): 0:2 (7 жовтня)
«Псел» (Гадяч) — «Базиль» (Базилівщина): 1:0
«Маяк» (Котельва) — «Карлівка»: 1:0
«Чутове» — «Опішня»: 2:2
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Базиль» (Базилівщина) | 13 | 8 | 1 | 4 | 24-12 | 25 |
2 | ФК «Динамо» (Решетилівка) | 12 | 8 | 0 | 4 | 21-15 | 24 |
3 | «Чутове» (Чутове) | 13 | 6 | 4 | 3 | 20-11 | 22 |
4 | «Опішня» (Опішня) | 12 | 6 | 2 | 4 | 23-14 | 20 |
5 | «Псел» (Гадяч) | 13 | 6 | 1 | 6 | 19-21 | 19 |
6 | «Карлівка» (Карлівка) | 13 | 5 | 0 | 8 | 22-29 | 15 |
7 | «Маяк» (Котельва) | 13 | 4 | 2 | 7 | 13-23 | 14 |
8 | ДЮСШ «Ворскла» (Полтава) | 13 | 2 | 2 | 9 | 19-37 | 8 |
Група «Б»
«Пирятин» — ФК «Миргород-2019»: 2:3
«Глобине» — «Семенівка»: 0:0
«Сенча» — «Харчовик» (Заводське): 0:0
ФК «Дружба» (Очеретувате) — ФК «Кременчук»: 6:1
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Пирятин» (Пирятин) | 13 | 8 | 3 | 2 | 29-16 | 27 |
2 | ФК «Миргород-2019» (Миргород) | 13 | 8 | 2 | 3 | 34-22 | 26 |
3 | «Глобине» (Глобине) | 13 | 7 | 4 | 2 | 20-7 | 25 |
4 | «Харчовик» (Заводське) | 13 | 7 | 2 | 4 | 31-21 | 23 |
5 | ФК «Кременчук» (Кременчук) | 13 | 6 | 0 | 7 | 19-30 | 18 |
6 | «Семенівка» (Семенівка) | 13 | 4 | 2 | 7 | 19-22 | 14 |
7 | ФК «Дружба» (Очеретувате) | 13 | 4 | 1 | 8 | 13-18 | 13 |
8 | «Сенча» (Сенча) | 13 | 0 | 2 | 11 | 4-34 | 2 |