Результати футбольних матчів на полях Полтавщини, що відбулися минулого тижня.
Кубок області, 17 жовтня:
«Колос» (Великі Сорочинці) — СК «Полтава»: 0:1
Вища ліга, 14 жовтня:
СК «Полтава» — «Колос» (Великі Сорочинці): 1:0
ВИЩА ЛІГА | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Олімпія» (Савинці) | 13 | 12 | 0 | 1 | 44-8 | 36 |
2 | СК «Полтава» (Полтава) | 12 | 8 | 1 | 3 | 17-8 | 25 |
3 | «Великі Кринки» (Великі Кринки) | 14 | 7 | 3 | 4 | 26-19 | 24 |
4 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 13 | 6 | 3 | 4 | 17-14 | 21 |
5 | «Стандарт-Нафтогаз» (Нові Санжари) | 14 | 6 | 1 | 7 | 18-22 | 19 |
6 | «Інваспорт» (Полтава) | 14 | 5 | 2 | 7 | 23-21 | 17 |
7 | ФК «Лубни» (Лубни) | 13 | 2 | 2 | 9 | 4-31 | 8 |
8 | «Локомотив» (Гребінка) | 13 | 0 | 2 | 11 | 4-28 | 2 |
Перша ліга, 18 жовтня:
Група «А»
«Базиль» (Базилівщина) — «Маяк» (Котельва): 1:3
«Карлівка» — «Опішня»: 0:1
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Псел» (Гадяч): 2:1
14 жовтня:
ФК «Динамо» (Решетилівка) — «Опішня»: 2:0
ДЮСШ «Ворскла» (Полтава) — «Чутове»: 1:3
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | ФК «Динамо» (Решетилівка) | 14 | 10 | 0 | 4 | 25-16 | 30 |
2 | «Базиль» (Базилівщина) | 14 | 8 | 1 | 5 | 25-15 | 25 |
3 | «Чутове» (Чутове) | 14 | 7 | 4 | 3 | 23-12 | 25 |
4 | «Опішня» (Опішня) | 14 | 7 | 2 | 5 | 24-16 | 23 |
5 | «Псел» (Гадяч) | 14 | 6 | 1 | 7 | 20-23 | 19 |
6 | «Карлівка» (Карлівка) | 14 | 5 | 0 | 9 | 22-30 | 15 |
7 | «Маяк» (Котельва) | 14 | 5 | 2 | 7 | 16-24 | 17 |
8 | ДЮСШ «Ворскла» (Полтава) | 14 | 2 | 2 | 10 | 20-40 | 8 |
Група «Б»
«Харчовик» (Заводське) — ФК «Дружба» (Очеретувате): 0:0
«Семенівка» — «Сенча»: 4:0
«Глобине» — «Пирятин»: 0:3
ФК «Кременчук» — ФК «Миргород-2019»: 3:4
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Пирятин» (Пирятин) | 14 | 9 | 3 | 2 | 32-16 | 30 |
2 | ФК «Миргород-2019» (Миргород) | 14 | 9 | 2 | 3 | 38-25 | 29 |
3 | «Глобине» (Глобине) | 14 | 7 | 4 | 3 | 20-10 | 25 |
4 | «Харчовик» (Заводське) | 14 | 7 | 3 | 4 | 31-21 | 24 |
5 | ФК «Кременчук» (Кременчук) | 14 | 6 | 0 | 8 | 23-34 | 18 |
6 | «Семенівка» (Семенівка | 14 | 5 | 2 | 7 | 23-22 | 17 |
7 | ФК «Дружба» (Очеретувате) | 14 | 4 | 2 | 8 | 13-18 | 14 |
8 | «Сенча» (Сенча) | 14 | 0 | 2 | 12 | 4-38 | 2 |