Результати матчів чемпіонату Полтавської області з футболу, які відбулися 21 та 24 серпня.
Група «А», 17 тур:
- «Опішня» – «Шишаки»: 4:2
- «Динамо» (Решетилівка) – «Псел» (Гадяч): 5:3
- «Маяк» (Котельва) – «Зіньків-1604»: 4:1
Група «Б», 17 тур:
- «Стандарт» (Нові Санжари) – «Семенівка»: +:-
- «Темп» (Градизьк) – СК «Геологія-2» (Нова Галещина): 2:4
- «Ягуар» (Кременчук) – «Альтаір» (Бутенки): 1:2
- «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні) – «Кремінь-2» (Кременчук): 4:2
Група «В», 14 тур:
- «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) – «Сенча»: 1:1
- «Харчовик» (Заводське) – «Велика Багачка»: 1:2
- «Комишня» (Комишнянська ТГ) – «Лубни»: 1:0
Перший матч 1/2 фіналу Кубку Полтавської області з футболу:
- «КЛФ» (Полтава) – «Чутове»: 4:1
Група «А», 18 тур:
- «Псел» (Гадяч) – «Маяк» (Котельва): 0:3
- «Шишаки» – «Чутове»: 1:1
- «Зіньків-1604» – «Опішня»: 0:0
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «КЛФ» (Полтава) | 16 | 15 | 0 | 1 | 60-8 | 45 |
2 | «Інваспорт» (Полтава) | 15 | 12 | 1 | 2 | 41-11 | 37 |
3 | «Чутове» (Чутове) | 15 | 9 | 3 | 3 | 38-16 | 30 |
4 | «Шишаки» (Шишаки) | 16 | 6 | 3 | 7 | 20-30 | 21 |
5 | «Маяк» (Котельва) | 16 | 6 | 2 | 8 | 24-32 | 20 |
6 | «Динамо» (Решетилівка) | 16 | 5 | 4 | 7 | 23-33 | 19 |
7 | «Опішня» (Опішня) | 16 | 5 | 4 | 7 | 19-26 | 19 |
8 | «Зіньків-1604» (Зіньків) | 16 | 2 | 3 | 11 | 18-35 | 9 |
9 | «Псел» (Гадяч) | 16 | 0 | 2 | 13 | 12-65 | 2 |
Група «Б», 18 тур:
- «Кремінь-2» (Кременчук) – ФК «Дружба» (Очеретувате): 3:3
- «Семенівка» – «Ягуар» (Кременчук): 3:2
- «Альтаір» (Бутенки) - «Темп» (Градизьк): +:-
- СК «Геологія-2» (Нова Галещина) – «Гірник Спорт-2» (Горішні Плавні): 1:5
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Стандарт» (Нові Санжари) | 16 | 13 | 3 | 0 | 65-13 | 42 |
2 | «Дружба» (Очеретувате) | 16 | 9 | 6 | 1 | 28-12 | 33 |
3 | «Альтаїр» (Бутенки) | 16 | 9 | 3 | 4 | 29-29 | 30 |
4 | «Гірник-Спорт-2» (Горішні Плавні) | 16 | 8 | 3 | 5 | 43-30 | 27 |
5 | «Ягуар» (Кременчук) | 16 | 7 | 3 | 6 | 28-28 | 24 |
6 | «Семенівка» (Семенівка) | 16 | 4 | 3 | 9 | 18-34 | 15 |
7 | СК «Геологія-2» (Нова Галещина) | 16 | 3 | 5 | 8 | 20-38 | 14 |
8 | «Кремінь-2» (Кременчук) | 16 | 2 | 2 | 11 | 16-42 | 8 |
9 | «Темп» (Градизьк) | 16 | 1 | 4 | 12 | 13-34 | 7 |
Група «В», 14 тур:
- «Локомотив» (Гребінка) – «Пирятин»:2:2
Команда | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Велика Багачка» (Велика Багачка) | 14 | 13 | 1 | 0 | 46-11 | 40 |
2 | «Пирятин» (Пирятин) | 14 | 8 | 3 | 3 | 42-22 | 27 |
3 | «Лубни» (Лубни) | 14 | 6 | 3 | 5 | 25-18 | 21 |
4 | «Комишня» (Комишнянська ТГ) | 14 | 7 | 0 | 7 | 25-26 | 21 |
5 | «Локомотив» (Гребінка) | 14 | 5 | 2 | 7 | 16-20 | 17 |
6 | «Харчовик» (Заводське) | 14 | 4 | 4 | 6 | 23-24 | 16 |
7 | «Сенча» (Сенча) | 14 | 2 | 4 | 8 | 17-42 | 10 |
8 | «Красна Лука» (Краснолуцька ТГ) | 14 | 1 | 3 | 10 | 12-43 | 6 |