Під час третього засідання Полтавської обласної ради депутати проголосували за рішення «Про структуру та чисельність виконавчого апарату обласної ради». На брифінгу після засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький пояснив: реформування апарату – його ініціатива у відповідь на запит депутатів ради на підвищення якості обслуговування їх роботи.
– У основі реформування роботи апарату – не збільшення чисельності працівників, а оптимізація його роботи. Ми впроваджуємо 2 додаткові відділи – інвестиційної діяльності і з питань земельних відносин та надрокористування. У першому відділі будуть працювати фахівці з інвестування, збирати, обробляти статистичну інформацію, а також працюватимуть із міжнародними грантовими організаціями. Другий відділ працюватиме над питаннями найгострішими сьогодні соціальними питаннями – надання погоджень на розробку родовищ, земельні питання. Однією з особливостей відділу стануть експертні висновки, які допоможуть депутатам розібратись у тому чи іншому питанні, – пояснив голова обласної ради.
Виконавчий апарат Полтавщини, за співвідношенням чисельності населення, чисельності депутатського корпусу, - найменший серед обласних рад України – 37 працівників. Тому було ухвалено збільшити кількість працівників до 53-ти, на їхні зарплати та інші оргвитрати піде близько 800 тис. грн.
Прес-служба Полтавської облради
poltave.info


Коментарі
Хтось зрозумів цю беліберду?