На відео можна побачити, як за одну руку Буш тримає свою дружину Лору, за іншу - дружину чинного президента Мішель Обаму.Колишній президент посміхався і пританцьовував в такт музиці.При цьому перша леді США була збентежена поведінкою Буша.Поведінка політика обурила американців. Багато користувачів соцмереж припустили, що Буш випив зайвого.

Як повідомляв УНІАН, у США під час масових акцій протесту проти вбивств афроамериканців представниками правоохоронних органів було вбито четверо поліцейських. Пізніше Reuters повідомило про п'ятого загиблого.Читайте такожОбама обговорить вбивства поліцейських в Далласі з керівниками силових структур За словами очевидців, вогонь по натовпу протестуючих відкрили двоє чоловіків, один з яких був у бронежилеті. Як повідомляє місцева поліція, один з підозрюваних здався сам, а іншого вдалося знайти та затримати.Обурення громадськості викликав інцидент, що стався напередодні в Луїзіані, коли двоє поліцейських застрелили темношкірого чоловіка. На оприлюдненому відеозаписи з місця події, чітко видно, як поліцейські чоловіка повалили на землю, після чого один з них зробив кілька пострілів практично в упор. За фактом вбивства вже розпочато розслідування Міністерством юстиції США.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Злидня 13.07.2016, 09:09
З нього взятки гладкі, він уже старенький і не розуміє де він і хто він.Ну десь, як наший Олег. :P :P Чого ти на Фіксіка вз"ївся? :lol: :lol: :lol:
# Oleg 13.07.2016, 10:29
Долг платежом красен,Злидня.
# Robin Hood 13.07.2016, 15:26
Це старший Буш???Не той додік, що був перед обамою???