b_385_225_16777215_0_0_images_news_2014_Politic_081.jpg

Журналіст програми "Схеми" Михайло Ткач задався рядом важливих питань з приводу відпочинку на Мальдівах президента України Петра Порошенка.

Про це він пише у своєму Facebook.

Ткача цікавить питання, чому Порошенко прилетів на Мальдіви чартером інкогніто і скривав своє ім'я під час відпочинку, а також чому він не проходив паспортний контроль в Борисполі через термінал офіційних делегацій. Крім того, журналіста цікавить, як президенту вдалося готівкою оплатити 37 тисяч доларів за відпочинок на островах і яким чином ці кошти були вивезені з України.

"Чому президент Порошенко вважає що українське суспільство, яке обрало його президентом після Революції Гідності не заслуговує на прозорість президентської діяльності?", - пише Ткач.

В кінці свого поста про відпочинок президента журналіст наводить у приклад США, де лідери країни завжди інформують громадян про свій відпочинок.

"Бо жоден лідер цивілизованої країни ніколи не дозволяє собі виправдовувати обмеження демократії і природнього права суспільства контролювати владу агресією чи будь-якими іншими причинами", - резюмує Ткач.Як повідомляв "Апостроф", журналісти розкрили деталі новорічного відпочинку Порошенка на Мальдівах.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+3 # Рибак 19.01.2018, 17:33
Чмо, брехливе, боягузливе ЧМО!!! :oops:
+3 # Влад 19.01.2018, 18:16
Кому жизнь,кому отрада,но иметь же совесть надо.Ведь не гоже государю трескать только в одну харю .Вед примеров есть немало,когда харю разрывало. :-?
+1 # мішель 22.01.2018, 10:31
Більше 50% СЕМЕНІВСЬКИХ ВИБОРЦІВ проголосували за нього...Чому дивуватись.... 8) А МОЖЕ ТУТ ПОРОБЛЕНО??? :eek:
# Рибак 22.01.2018, 14:52
Скоріше ПІДРОБЛЕНО! :oops:
# мішель 22.01.2018, 15:23
Та ні....На вашій дільниці 56%,я особисто стежив....В се чесно...
+1 # Oleg 22.01.2018, 15:29
Нічого на слідующих виборах буде такий же результат.Яка громада такий і президент.