Збірна України в 1/8 фіналу чемпіонату світу U20 обіграла національну команду Панами з рахунком 4:1 і вперше в історії завоювала путівку в чвертьфінал.

На 23-й хвилині рахунок відкрив Данило Сікан, який увірвався в штрафну і в падінні завдав більярдний удар в дальній кут. На 41-й хвилині Денис Попов збільшив перевагу української команди, добивши м'яч у ворота головою після помилки голкіпера панамцев. Перед самим свистком на перерву рахунок до крупного довів Сікан, який замкнув простріл з флангу.

У другому таймі Панамі вдалося відіграти один гол, але в кінцівці Булеца забив четвертий гол, використавши помилку суперника.

В 1/4 фіналу Україна зіграє з Колумбією, яка обіграла Нову Зеландію в серії пенальті. Матч відбудеться 7 червня.

Україна U-20 - Панама U-20 - 4:1 (3:0)

Голи: Сікан (23, 45), Попов (41), Булеца (83) - Уокер (50)

Україна: Лунін, Попов, Бондар, Конопля, Безкоровайний, Чех, Корнієнко, Дрішлюк, Цітаішвілі (Кащук, 63), Булеца, Сікан (Супряга, 67)

Панама: Дімас, Уокер, Харві, Уест, Брістан (Мендес, 46), Бенітес (Родригес, 72), Гріффіт, Трехос, Родрігес, Гамбоа, Валанта (Моралес, 64) Раніше "Апостроф" повідомляв, що в матчі 3-го туру групового етапу Україна зіграла внічию з Нігерією.