У матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи-2020 збірна України обіграла команду Люксембургу з рахунком 1:0.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Україна - Люксембург

Єдиний гол був забитий на шостій хвилині. Після розіграшу кутового Роман Малиновський навісив в штрафний і Роман Яремчук точно пробив головою. Через пару хвилин збільшити перевагу українців міг Тарас Степаненко, але його удар головою прийшовся в поперечину. Після цього гості піднеслися духом і створили кілька небезпечних моментів. Українці також мали хороші шанси, але не зуміли їх реалізувати.

Україна продовжує лідирувати в групі В, набравши 10 очок в чотирьох матчах. Люксембург посідає друге місце, маючи в активі 4 очки.

Наступний матч українці проведуть на виїзді зі збірною Литви. Матч відбудеться 7 вересня.

Україна - Люксембург - 1:0 (1:0)

Гол: Яремчук (6)

Україна: Пятов, Кривцов, Миколенко, Матвієнко, Караваєв, Зінченко, Малиновський, Коноплянка (Коваленко, 80), Степаненко, Циганков (Соболь, 88), Яремчук.

Люксембург: Моріс, Янс, Та Граса, Жанс, Мартінс Перейра, Тілль (Тюрпель, 77), Тілль, Баррейро, Родрігес, Жерсон, да Мота (Бенсі, 52).

Попередження: Тілль (29), да Мота (30), Родрігес (51), Миколенко (56), Караваєв (67), Зінченко (81).