Результати чергових турів чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд першої ліги, що відбулися у неділю, 22 вересня.
Група «А», 13 тур:
- «Динамо» (Решетилівка) – «Авангард» (Яреськи): 0:3
- «Псел» (Гадяч) – «Колос» (Кобеляки): 3:0
- «Чутове» – «Базиль» (Базилівщина): 2:0
- «Маяк» (Котельва) – «Зіньків-1604»: 0:3
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Авангард» (Яреськи) | 11 | 9 | 1 | 1 | 27:10 | 28 |
2 | «Зіньків-1604» (Зіньків) | 11 | 8 | 1 | 2 | 23:7 | 25 |
3 | «Чутове» (Чутове) | 11 | 7 | 1 | 2 | 17:11 | 22 |
4 | «Базиль» (Базилівщина) | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:13 | 17 |
5 | «Динамо» (Решетилівка) | 11 | 5 | 1 | 5 | 18:14 | 16 |
6 | «Колос» (Кобеляки) | 11 | 4 | 1 | 6 | 20:18 | 13 |
7 | «Псел» (Гадяч) | 11 | 1 | 2 | 8 | 8:30 | 5 |
8 | «Маяк» (Котельва) | 11 | 0 | 1 | 10 | 6:40 | 1 |
Юнаки:
- «Динамо» (Решетилівка) – «Авангард» (Яреськи): 1:2
- «Псел» (Гадяч) – «Колос» (Кобеляки): 3:0
- «Чутове» – «Базиль» (Базилівщина): 2:2
- «Маяк» (Котельва) – «Зіньків-1604»: 2:3
ГРУПА «А». ЮНАКИ | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Колос» (Кобеляки) | 11 | 9 | 0 | 2 | 27:6 | 27 |
2 | «Базиль» (Базилівщина) | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:13 | 16 |
3 | «Маяк» (Котельва) | 11 | 5 | 1 | 5 | 22:18 | 16 |
4 | «Авангард» (Яреськи) | 11 | 5 | 1 | 5 | 21:21 | 16 |
5 | «Псел» (Гадяч) | 11 | 5 | 1 | 5 | 17:21 | 16 |
6 | «Динамо» (Решетилівка) | 11 | 4 | 1 | 6 | 14:17 | 13 |
7 | «Чутове» (Чутове) | 11 | 3 | 4 | 4 | 21:27 | 13 |
8 | «Зіньків-1604» (Зіньків) | 11 | 3 | 1 | 7 | 11:28 | 10 |
Група «Б», 11 тур:
- «Семенівка» – «Харчовик» (Заводське): 2:1
- «Глобине» – «Пирятин»: 1:5
- «Чорнухи» – «Миргород-2019»: 1:2
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Локомотив» (Гребінка) | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:9 | 17 |
2 | «Чорнухи» (Чорнухи) | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:13 | 16 |
3 | «Пирятин» (Пирятин) | 9 | 5 | 1 | 3 | 16:12 | 16 |
4 | «Харчовик» (Заводське) | 10 | 4 | 2 | 4 | 12:13 | 14 |
5 | «Семенівка» (Семенівка) | 9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 12 |
6 | «Миргород-2019» (Миргород) | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:17 | 9 |
7 | «Глобине» (Глобине) | 9 | 3 | 0 | 6 | 14:32 | 9 |
Юнаки:
- «Семенівка» – «Харчовик» (Заводське): 1:0
- «Глобине» – «Пирятин»: 0:3
- «Чорнухи» – «Миргород-2019»: 8:0
ГРУПА «Б». ЮНАКИ | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Семенівка» (Семенівка) | 9 | 8 | 1 | 0 | 30:7 | 25 |
2 | «Локомотив» (Гребінка) | 9 | 6 | 1 | 2 | 26:11 | 19 |
3 | «Пирятин» (Пирятин) | 9 | 6 | 0 | 3 | 20:13 | 18 |
4 | «Харчовик» (Заводське) | 10 | 4 | 3 | 3 | 28:15 | 15 |
5 | «Чорнухи» (Чорнухи) | 10 | 2 | 2 | 6 | 28:35 | 8 |
6 | «Глобине» (Глобине) | 9 | 2 | 0 | 7 | 9:37 | 6 |
7 | «Миргород-2019» (Миргород) | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:33 | 4 |
29 вересня, у неділю, зустрічаються:
- «Чутове» – «Динамо»
- «Колос» – «Зіньків-1604»
- «Авангард» – «Псел»
- «Базиль» – «Маяк»
- «Семенівка» – «Глобине»
- «Миргород-2019» – «Харчовик»
- «Пирятин» – «Локомотив»