helth.jpg

КИЇВ. 30 серпня. УНН. Міністерством охорони здоров'я України 20 серпня було створено комісію, якій належало перевірити дотримання норм законодавства при здійсненні процедури реєстрації вітчизняного препарату "Альфапег" проти вірусного гепатиту С. Незважаючи на те, що комісія мала надати результати перевірки до 22 серпня, станом на 30 серпня на сайті профільного міністерства або в інших офіційних джерелах не опубліковано інформацію про результати цієї перевірки, передає УНН з посиланням на Аптека.ua.

Згідно позиції компанії - власника реєстраційного свідоцтва на препарат "Альфапег" – "Валартін Фарма", підприємство зазнає тиску з боку чиновників МОЗ України.

У компанії впевнені, що метою даної перевірки, комісія для проведення якої була створена тільки після того, як "Валертін Фарма" виявила бажання взяти участь в державному тендері, є усунення з ринку першого вітчизняного пегілірованого інтерферону.

Як пишуть профільні ЗМІ, даний імунобіологічний препарат ("Альфапег" – ред..) проходив реєстрацію в 2012 р відповідно до Порядку проведення державної реєстрації (перереєстрації) медичних імунобіологічних препаратів в Україні, затвердженого наказом МОЗ України від 06.12.2001 р № 486.

Нова редакція наказу (наказ МОЗ України від 04.01.2013 р № 3) затверджена після реєстрації "Альфапега". Зміни у вимогах до реєстрації препаратів, які отримали допуск на ринок до набрання чинності зазначених змін, не можуть бути причиною для зупинки дії реєстраційного свідоцтва.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, профільне міністерство до складу Комісії з дотримання норм законодавства при здійсненні процедури реєстрації вітчизняного препарату "Альфапег" не включило жодного профільного спеціаліста або клініциста в області вірусних гепатитів.

Також нагадаємо, як повідомляв УНН, ТОВ "Валартін Фарма" з метою захисту своєї ділової репутації, а також спростування недостовірної інформації, готує позов до суду про захист честі і гідності.

Як зазначили в ТОВ "Валартін Фарма", судовий позов стосуватиметься низки ЗМІ, а також керівників двох благодійних фондів, які раніше розповсюдили недостовірну інформацію про медичний препарат "Альфапег". За твердженням неправдивих публікації, він нібито неефективний і може нашкодити здоров'ю пацієнтів.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!