Минулими вихідними, 19 та 20 травня, відбулися матчі четвертого туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів.
Група Б:
- «Інваспорт» – «Харчовик» (Заводське): 3:0
- «Нафтохімік» (Кременчук) – «Олімпія» (Савинці): 0:3
- «Колос» (Великі Сорочинці) – «Лубни»: 1:1
- «Колос» (Лазірки) – «Чорнухи»: 5:1
- «Зоря» (Староаврамівка) – «Авангард» (Яреськи): 2:0
- «Пирятин» – «Семенівка»: 1:0
- «Локомотив» (Гребінка) – «Великі Кринки»: 0:1
Група Б | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Олімпія» (Савинці) | 4 | 4 | 0 | 0 | 16-1 | 12 |
2 | «Колос» (Лазірки) | 4 | 3 | 1 | 0 | 13-3 | 10 |
3 | «Великі Кринки» | 4 | 3 | 0 | 1 | 11-4 | 9 |
4 | «Інваспорт» (Полтава) | 3 | 3 | 0 | 0 | 5-0 | 9 |
5 | «Лубни» | 4 | 2 | 2 | 0 | 9-5 | 8 |
6 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 4 | 2 | 1 | 1 | 8-5 | 7 |
7 | «Пирятин» | 4 | 2 | 1 | 1 | 5-5 | 7 |
8 | «Дружба» (Очеретувате) | 3 | 2 | 0 | 1 | 3-3 | 6 |
9 | «Нафтохімік» (Кременчук) | 4 | 1 | 1 | 2 | 6-8 | 4 |
10 | «Семенівка» | 4 | 1 | 1 | 2 | 2-4 | 4 |
11 | «Зоря» (Староаврамівка) | 3 | 1 | 0 | 2 | 2-3 | 3 |
12 | «Харчовик» (Заводське) | 4 | 0 | 1 | 3 | 0-13 | 1 |
13 | «Чорнухи» | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-8 | 0 |
14 | «Локомотив» (Гребінка) | 4 | 0 | 0 | 4 | 1-9 | 0 |
15 | «Авангард» (Яреськи) | 4 | 0 | 0 | 4 | 2-12 | 0 |
Юнаки:
- «Інваспорт» – «Харчовик» (Заводське): 1:0
- «Нафтохімік» (Кременчук) – «Олімпія» (Савинці): 1:2
- «Колос» (Великі Сорочинці) – «Лубни»: 0:3
- «Колос» (Лазірки) – «Чорнухи»: 3:4
- «Зоря» (Староаврамівка) – «Авангард» (Яреськи): 2:1
- «Пирятин» – «Семенівка»: 8:1
- «Локомотив» (Гребінка) – «Великі Кринки»: +:-
Юніори | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Пирятин» | 4 | 4 | 0 | 0 | 21-3 | 12 |
2 | «Інваспорт» | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-0 | 9 |
3 | «Харчовик» (Заводське) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9-1 | 9 |
4 | «Локомотив» (Гребінка) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7-4 | 7 |
5 | «Олімпія» (Савинці) | 4 | 2 | 1 | 1 | 5-2 | 7 |
6 | «Лубни» | 4 | 2 | 1 | 1 | 8-6 | 7 |
7 | «Чорнухи» | 3 | 2 | 0 | 1 | 9-7 | 6 |
8 | «Дружба» (Очеретувате) | 3 | 2 | 0 | 1 | 7-5 | 6 |
9 | «Нафтохімік» (Кременчук) | 4 | 1 | 2 | 1 | 7-4 | 5 |
10 | «Колос» (Лазірки) | 4 | 2 | 1 | 1 | 6-10 | 4 |
11 | «Зоря» (Староаврамівка) | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-6 | 4 |
12 | «Семенівка» | 4 | 0 | 2 | 2 | 3-16 | 2 |
13 | «Авангард» (Яреськи) | 4 | 0 | 1 | 3 | 2-9 | 1 |
14 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 4 | 0 | 0 | 4 | 3-11 | 0 |
15 | «Великі Кринки» | 4 | 0 | 0 | 4 | 0-13 | 0 |
У наступному турі зустрічаються:
26 травня (субота)
- «Олімпія» (Савинці) — «Пирятин»
- «Семенівка» — «Локомотив» (Гребінка)
- «Лубни» — «Зоря» (Староаврамівка)
- «Харчовик» (Заводське) — «Чорнухи»
- «Колос» (Великі Сорочинці) — «Авангард» (Яреськи)
27 травня (неділя)
- «Нафтохімік» (Кременчук) — «Інваспорт» (Полтава)
- ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Колос» (Лазірки)
Початок о 13:00 год. – юнаки, 15:00 год. – дорослі.