28 і 29 липня відбулися матчі чотирнадцятого туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Ці вихідні принесли такі результати у групі Б:
- «Дружба» (Очеретувате) – «Семенівка»: 4:3
- «Олімпія» (Савинці) – «Інваспорт» (Полтава): 1:0
- «Чорнухи» – «Зоря» (Староаврамівка): 3:1
- «Колос» (Великі Сорочинці) – «Пирятин»: 7:1
- «Лубни» – «Великі Кринки»: 2:4
- «Авангард» (Яреськи) – «Харчовик (Заводське): 0:2
- «Локомотив» (Гребінка) – «Нафтохімік» (Кременчук): 0:2
ГРУПА Б | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Олімпія» (Савинці) | 13 | 11 | 2 | 0 | 55-8 | 35 |
2 | «Колос» (Лазірки) | 13 | 9 | 3 | 1 | 37-13 | 30 |
3 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 13 | 8 | 2 | 3 | 30-13 | 26 |
4 | «Нафтохімік» (Кременчук) | 13 | 8 | 2 | 3 | 25-16 | 26 |
5 | «Великі Кринки» | 13 | 7 | 4 | 2 | 33-18 | 25 |
6 | «Інваспорт» (Полтава) | 13 | 7 | 4 | 2 | 19-9 | 25 |
7 | «Лубни» (Лубни) | 13 | 7 | 3 | 3 | 27-20 | 24 |
8 | «Дружба» (Очеретувате) | 13 | 7 | 1 | 5 | 19-22 | 22 |
9 | «Харчовик» (Заводське) | 13 | 5 | 2 | 6 | 19-29 | 17 |
10 | «Пирятин» | 14 | 5 | 1 | 8 | 22-32 | 16 |
11 | «Семенівка» | 13 | 4 | 1 | 8 | 17-22 | 13 |
12 | «Локомотив» (Гребінка) | 13 | 3 | 0 | 10 | 11-30 | 9 |
13 | «Зоря» (Староаврамівка) | 13 | 2 | 1 | 10 | 11-31 | 7 |
14 | «Чорнухи» | 13 | 2 | 0 | 11 | 9-43 | 6 |
15 | «Авангард» (Яреськи) | 13 | 0 | 0 | 13 | 9-37 | 0 |
Юніори
- «Дружба» (Очеретувате) – «Семенівка»: 5:0
- «Олімпія» (Савинці) – «Інваспорт» (Полтава): 1:4
- «Чорнухи» – «Зоря» (Староаврамівка): +:-
- «Колос» (Великі Сорочинці) – «Пирятин»: 2:5
- «Лубни» – «Великі Кринки»: 5:0
- «Авангард» (Яреськи) – «Харчовик (Заводське): 0:7
- «Локомотив» (Гребінка) – «Нафтохімік» (Кременчук): 0:4
ЮНАКИ | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Пирятин» | 14 | 11 | 2 | 1 | 49-11 | 35 |
2 | «Інваспорт» (Полтава) | 13 | 11 | 1 | 1 | 39-9 | 34 |
3 | «Лубни» | 13 | 9 | 1 | 3 | 36-15 | 28 |
4 | «Олімпія» (Савинці) | 13 | 8 | 3 | 2 | 25-9 | 27 |
5 | «Чорнухи» | 13 | 9 | 0 | 4 | 35-20 | 27 |
6 | «Харчовик» (Заводське) | 13 | 8 | 2 | 3 | 37-15 | 26 |
7 | «Нафтохімік» (Кременчук) | 13 | 7 | 2 | 4 | 27-19 | 23 |
8 | «Дружба» (Очеретувате) | 13 | 5 | 4 | 4 | 32-26 | 19 |
9 | «Локомотив» (Гребінка) | 13 | 4 | 2 | 7 | 19-27 | 14 |
10 | «Колос» (Лазірки) | 13 | 3 | 2 | 8 | 18-32 | 11 |
11 | «Зоря» (Староаврамівка) | 14 | 3 | 2 | 8 | 12-29 | 11 |
12 | «Авангард» (Яреськи) | 13 | 3 | 1 | 9 | 13-31 | 10 |
13 | «Семенівка» | 13 | 1 | 4 | 8 | 8-44 | 7 |
14 | «Великі Кринки» | 13 | 1 | 2 | 10 | 5-31 | 5 |
15 | «Колос» (Великі Сорочинці) | 13 | 1 | 0 | 12 | 7-45 | 3 |
У наступному турі зустрічаються:
4 серпня (субота):
- «Інваспорт» (Полтава) – «Лубни»
- «Зоря» (Староаврамівка) – «Колос» (Лазірки)
- «Авангард» (Яреськи) – «Чорнухи»
- «Локомотив» (Гребінка) – «Колос» (Великі Сорочинці)
- «Семенівка» – «Олімпія» (Савинці)
5 серпня (неділя):
- «Нафтохімік» (Кременчук) – «Харчовик» (Заводське)
- ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Великі Кринки»
Юнаки – 15:00 год., дорослі – 17:00 год.