Результати чергових турів чемпіонату Полтавської області з футболу серед команд першої ліги, що відбулися у неділю, 15 вересня.
Група «А», 12 тур:
- «Авангард» (Яреськи) – «Базиль» (Базилівщина): 2:1
- «Колос» (Кобеляки) – «Динамо» (Решетилівка): 1:2
- «Маяк» (Котельва) – «Чутове» (Чутове): 0:1
- «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Псел» (Гадяч): 5:0
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «А» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Авангард» (Яреськи) | 10 | 8 | 1 | 1 | 24-10 | 25 |
2 | «Зіньків-1604» (Зіньків) | 10 | 7 | 1 | 2 | 20-7 | 22 |
3 | «Чутове» (Чутове) | 10 | 6 | 1 | 3 | 14-12 | 19 |
4 | «Базиль» (Базилівщина) | 10 | 5 | 2 | 3 | 24-11 | 17 |
5 | «Динамо» (Решетилівка) | 10 | 5 | 1 | 4 | 18-11 | 16 |
6 | «Колос» (Кобеляки) | 10 | 4 | 1 | 5 | 20-15 | 13 |
7 | «Псел» (Гадяч) | 10 | 0 | 2 | 8 | 5-30 | 2 |
8 | «Маяк» (Котельва) | 10 | 0 | 1 | 9 | 6-37 | 1 |
Юнаки:
- «Авангард» (Яреськи) – «Базиль» (Базилівщина): 2:1
- «Колос» (Кобеляки) – «Динамо» (Решетилівка): 2:1
- «Маяк» (Котельва) – «Чутове» (Чутове): 3:0
- «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Псел» (Гадяч): 1:0
ГРУПА «А». ЮНАКИ | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Колос» (Кобеляки) | 10 | 9 | 0 | 1 | 27-8 | 27 |
2 | «Маяк» (Котельва) | 10 | 5 | 1 | 4 | 20-15 | 16 |
3 | «Базиль» (Базилівщина) | 10 | 5 | 0 | 5 | 19-10 | 15 |
4 | «Авангард» (Яреськи) | 10 | 4 | 1 | 5 | 19-20 | 13 |
5 | «Динамо» (Решетилівка) | 10 | 4 | 1 | 5 | 13-15 | 13 |
6 | «Псел» (Гадяч) | 10 | 4 | 1 | 5 | 14-21 | 13 |
7 | «Чутове» (Чутове) | 10 | 3 | 3 | 4 | 19-25 | 12 |
8 | «Зіньків-1604» (Зіньків) | 10 | 2 | 1 | 7 | 8-26 | 7 |
Група «Б», 10 тур:
- «Харчовик» (Заводське) – «Чорнухи» (Чорнухи): 0:1
- «Локомотив» (Гребінка) – «Глобине» (Глобине): 9:0
- «ФК «Миргород-2019» (Миргород) – «Пирятин» (Пирятин): 0:1
ПЕРША ЛІГА. ГРУПА «Б» | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Локомотив» (Гребінка) | 9 | 5 | 2 | 2 | 22-9 | 17 |
2 | «Чорнухи» (Чорнухи) | 9 | 5 | 1 | 3 | 16-11 | 16 |
3 | «Харчовик» (Заводське) | 9 | 4 | 2 | 3 | 11-11 | 14 |
4 | «Пирятин» (Пирятин) | 8 | 4 | 1 | 3 | 11-11 | 13 |
5 | «Семенівка» (Семенівка) | 8 | 2 | 3 | 3 | 11-10 | 9 |
6 | «Глобине» (Глобине) | 8 | 3 | 0 | 5 | 13-27 | 9 |
7 | «Миргород-2019» (Миргород) | 9 | 1 | 3 | 5 | 11-16 | 6 |
Юнаки:
- «Харчовик» (Заводське) – «Чорнухи» (Чорнухи): 9:2
- «Локомотив» (Гребінка) – «Глобине» (Глобине): 5:1
- «ФК «Миргород-2019» (Миргород) – «Пирятин» (Пирятин): 0:3
ГРУПА «Б». ЮНАКИ | І | В | Н | П | М | О | |
1 | «Семенівка» (Семенівка) | 8 | 7 | 1 | 0 | 29-7 | 22 |
2 | «Локомотив» (Гребінка) | 9 | 6 | 1 | 2 | 26-11 | 19 |
3 | «Харчовик» (Заводське) | 9 | 4 | 3 | 2 | 28-14 | 15 |
4 | «Пирятин» (Пирятин) | 8 | 5 | 0 | 3 | 17-13 | 15 |
5 | «Чорнухи» (Чорнухи) | 9 | 1 | 2 | 6 | 20-35 | 5 |
6 | «Миргород-2019» (Миргород) | 9 | 1 | 2 | 6 | 11-25 | 5 |
7 | «Глобине» (Глобине) | 8 | 1 | 1 | 6 | 9-35 | 4 |
22 вересня, у неділю, зустрічаються:
- «Динамо» (Решетилівка) – «Авангард» (Яреськи)
- «Псел» (Гадяч) – «Колос» (Кобеляки)
- «Чутове» – «Базиль» (Базилівщина)
- «Маяк» (Котельва) – «Зіньків-1604»
- «Семенівка» – «Харчовик» (Заводське)
- «Глобине» – «Пирятин»
- «Чорнухи» – «Миргород-2019»