29 листопада на базі Семенівського НВК № 1 імені М. М. Хорунжого проведено фінальні ігри районних змагань із настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження і молодших у рамках ІІ етапу Гімназіади Полтавщини 2019-2020 навчального року.
У змаганнях серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:
юнаки:
- І місце – Гапула Юрій (Веселоподільська школа),
- ІІ місце – Котяш Андрій (Семенівський НВК № 1),
- ІІІ місце – Гребінник Іван (Веселоподільська школа),
дівчата:
- І місце – Лисенко Юлія (Веселоподільська школа),
- ІІ місце – Календарь Наталія (Семенівський НВК № 1),
- ІІІ місце – Гетьман Ярослава (Заїчинська школа).
За результатами особистих змагань визначилися переможці в загальнокомандному заліку серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів:
- І місце – команда Веселоподільської школи,
- ІІ місце – команда Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого,
- ІІІ місце – команда Горошинської школи.
У змаганнях серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:
юнаки:
- І місце – Приходько Костянтин (Василівська школа),
- ІІ місце – Гаряга Владислав (Очеретуватська школа),
- ІІІ місце – Сушко Володимир (Паніванівська школа),
дівчата:
- І місце – Феруль Маргарита (Василівська школа),
- ІІ місце – Притула Анна (Василівська школа),
- ІІІ місце – Бородай Анна (Пузирівська школа).
Переможцями змагань із настільного тенісу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів стали:
- І місце – команда Василівської школи,
- ІІ місце – команда Пузирівської школи,
- ІІІ місце – команда Очеретуватської школи.
Переможці в особистому заліку нагороджені медалями та грамотами, а команди-призери – кубками, грамотами та цінними подарунками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.
Після 3-х видів програми Спартакіади у загальнокомандному заліку з результатом 100 очок лідирує команда Семенівського НВК № 1, ІІ-ІІІ місця ділять команди Веселоподільської та Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. – по 81 очку.
Серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів першу сходинку турнірної таблиці посідає команда Пузирівської школи з результатом 95 очок, ІІ місце у команди Василівської школи – 93 оч., ІІІ – у команди Очеретуватської школи – 63 оч.
Анатолій ТАРАН, головний спеціаліст
відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА
Коментарі
відділу освіти, молоді та спорту Семенівської РДА розмістив неправдиву інформацію (також на сайті відділу освіти) 3 місце серед хлопців (І-ІІ ступенів) отримав учень Паніванівської ЗОШ І-ІІ ступенів Сушко Володимир, а не учень Очеретуватівської школи