29 листопада на базі Семенівського НВК № 1 імені М. М. Хорунжого проведено фінальні ігри районних змагань із настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2003-2004 років народження і молодших у рамках ІІ етапу Гімназіади Полтавщини 2019-2020 навчального року.

У змаганнях серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:

• ІІ місце – Календарь Наталія (Семенівський НВК № 1),
  • ІІІ місце – Гетьман Ярослава (Заїчинська школа).

За результатами особистих змагань визначилися переможці в загальнокомандному заліку серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів:

• І місце – команда Веселоподільської школи,
  • ІІ місце – команда Семенівського НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого,
  • ІІІ місце – команда Горошинської школи.

У змаганнях серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів переможцями в особистому заліку стали:

• ІІ місце – Притула Анна (Василівська школа),
  • ІІІ місце – Бородай Анна (Пузирівська школа).

Переможцями змагань із настільного тенісу серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів стали:

• І місце – команда Василівської школи,
  • ІІ місце – команда Пузирівської школи,
  • ІІІ місце – команда Очеретуватської школи.

Переможці в особистому заліку нагороджені медалями та грамотами, а команди-призери – кубками, грамотами та цінними подарунками відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.

Після 3-х видів програми Спартакіади у загальнокомандному заліку з результатом 100 очок лідирує команда Семенівського НВК № 1, ІІ-ІІІ місця ділять команди Веселоподільської та Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. – по 81 очку.

Серед команд закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів першу сходинку турнірної таблиці посідає команда Пузирівської школи з результатом 95 очок, ІІ місце у команди Василівської школи – 93 оч., ІІІ – у команди Очеретуватської школи – 63 оч.