Результати ігор чемпіонату та першостей міста Кременчук з футзалу, які відбулися минулими вихідними, 7 та 8 грудня.
1 ліга
Кремінь-2003 – ВОХР НПЗ: 2:13
(Комаров, Кузьменко – Панченко-3, Косовський-3, Шумейко-2, Кліменко-2, Омельченко, Отченашенко, Балан)
Шарліс – ВПУ-Дружба: 4:3
(Куць, Галата Д., Диндіков, Гориславець – Черниш, Кліменко, Орендаренко В.)
Кремінь Ю – Джей Ті Ай: 1:5
(Олійник – Макеєв-2, Хрієнко-2, Порошин)
Геологія – Транзит сервіс: 2:2
(Голубенко, Данилейко – Козлов, Мурашов)
1 | Геологія | 5 | 4 | 1 | 0 | 35-9 | 13 |
2 | Транзит Сервіс | 6 | 4 | 1 | 1 | 28-14 | 13 |
3 | Джей Ті Ай | 5 | 4 | 0 | 1 | 22-11 | 12 |
4 | Шарліс | 5 | 4 | 0 | 1 | 25-18 | 12 |
5 | ВПУ-Дружба | 5 | 3 | 1 | 1 | 21-13 | 10 |
6 | Ягуар | 5 | 1 | 1 | 3 | 10-11 | 4 |
7 | Кремінь Ю | 6 | 1 | 0 | 5 | 18-43 | 3 |
8 | ВОХР-НПЗ | 5 | 1 | 0 | 4 | 23-23 | 3 |
9 | Кремінь 2003 | 6 | 0 | 0 | 6 | 17-57 | 0 |
Бомбардири:
- Володимир Кравчук (Транзит Сервіс) – 9
- Дмитро Лавський (Геологія) – 8
- Євгеній Данилейко (Геологія) – 6
- Микита Бурдак (Кремінь-2003) – 6
2-3 ліга
Кредмаш – Рів’єра: 3:8
(Лобов-2, Прошакін – Сташкевич-3, Гаркавий-2, Куліш, Редун, Чорноус)
Світловодськ – ФСК Піщане: 7:2
(Степанчук-3, Чорний-2, Богданов, Недік – Іващенко, Щербак)
АТП-15307 – Динамо: 5:4
(Кулька-2, Крупін, Скляренко, ? – Козубенко-2, Картузов-2)
1-й віконний – Олімпік: 9:2
(Масюк-3, Кучма-2, Тітар-2, Фатеєв, Леонов – Кошерь, Ховренко)
Оверком – Діліжанс: 8:1
(Матірний-3, Боженко-2, Лупінос, Нікітін, Кононов – Артемєв )
Трансгаз – Солониця: 12:1
(Шаповал-4, Мороз-3, Харчинський-2, Бордюг, Герда, Пономаренко – Волосян)
Кремінь-2004 – Поло: 6:6
(Головченко-2, Омельченко-2, Кужина, Кузьменко – Суботін-2, Бондарєв, Удовицький, Восколович, Кулик)
1 | Світловодськ | 7 | 6 | 1 | 0 | 59-17 | 19 |
2 | АТП-15307 | 7 | 6 | 0 | 1 | 53-21 | 18 |
3 | Оверком | 6 | 6 | 0 | 0 | 38-15 | 18 |
4 | Поло | 7 | 5 | 1 | 1 | 39-21 | 16 |
5 | Діліжанс | 8 | 5 | 1 | 2 | 29-24 | 16 |
6 | Трансгаз | 7 | 4 | 1 | 2 | 46-18 | 13 |
7 | Кремінь-2004 | 7 | 3 | 1 | 3 | 33-33 | 10 |
8 | Кредмаш | 8 | 3 | 1 | 4 | 33-44 | 10 |
9 | 1-й Віконний | 6 | 3 | 0 | 3 | 34-23 | 9 |
10 | Рівєра | 7 | 3 | 0 | 4 | 33-27 | 9 |
11 | Динамо | 7 | 1 | 0 | 6 | 18-36 | 3 |
12 | Солониця | 7 | 1 | 0 | 6 | 20-53 | 3 |
13 | ФСК Піщане | 7 | 0 | 0 | 7 | 17-45 | 0 |
14 | Олімпік | 7 | 0 | 0 | 7 | 11-86 | 0 |
Бомбардири:
- Максим Шаманський (АТП-15307) – 18
- Валерій Богданов (Світловодськ) – 14
- Сергій Лобов (Кредмаш) – 13
- Сергій Степанчук (Світловодськ) – 12
4 ліга
Стріт – Олександрія: 4:6
(Селезньов-3, Кука – Цвелих-3, Краєвський, Маньковський, Корецький)
Інтер Авто – Н. Знамянка: 1:4
(Матвієнко – Кривченко-2, Бугай, Шендрик)
Брест – Граліан: 6:7
(Проценко-4, Корсак, Ясько – Зоря Є.-2, Демченко-2, Лавський, Сухорук, Чкан)
ОДЮК – Імпульс: 2:5
(Ветер, Рубан – Прокопенко-2, Явтушевський, Болквадзе, Мосієнко)
Креммясо – Локомотив: 1:3
(Дудін – Артеменко, Ляпун, Звездай)
Кремінь АТО – Нафтохімік В: 4:7
(Шабельник-2, Шелестай, Гаркун – Акуленко-4, Трофимець-2, Харіпон))
1 | Н.Знамянка | 8 | 6 | 1 | 1 | 53-28 | 19 |
2 | Нафтохімік-В | 7 | 6 | 0 | 1 | 35-23 | 18 |
3 | Граліан | 8 | 4 | 2 | 2 | 31-33 | 14 |
4 | Інтер Авто | 7 | 4 | 1 | 2 | 29-20 | 13 |
5 | Імпульс | 7 | 4 | 0 | 3 | 31-25 | 12 |
6 | Олександрія | 7 | 4 | 0 | 3 | 29-26 | 12 |
7 | Локомотив | 7 | 4 | 0 | 3 | 26-31 | 12 |
8 | Креммясо | 8 | 3 | 0 | 5 | 34-32 | 9 |
9 | Стріт | 7 | 3 | 0 | 4 | 26-27 | 9 |
10 | ОДЮК | 7 | 2 | 0 | 5 | 29-37 | 6 |
11 | Брест | 8 | 2 | 0 | 6 | 40-50 | 6 |
12 | Кремінь АТО | 7 | 0 | 0 | 7 | 18-49 | 0 |
Бомбардири:
- Андрій Кривченко (Н.Знамянка) – 18
- Антон Кухта (Інтер Авто) – 15
- Владислав Вербицький (Креммясо) – 14
- Олександр Проценко (Брест) – 14
5 ліга
Талант – Титан: 15:3
(Пасечник-5, Бровко-3, Хвостенко-3, Нещерет-2, Куванников, Ковинько – Калінічев)
Сокол – Марсель: 4:3
(Миколаєвський, Немец, Сокол, Ржечак – Берун-2, Міхеєв)
Юність – Укрторгтранс: 1:8
(Іванов – Семененко-3, Рябуха-2, Єлсуков В. -2, Рудежкий)
Світанок – Зоря: 2:4
(Марчук-2 – Крошка-3, Гриценко)
1 | Зоря | 7 | 6 | 1 | 0 | 41-25 | 19 |
2 | Укрторгтранс | 7 | 5 | 2 | 0 | 39-12 | 17 |
3 | Мегаспорт | 6 | 3 | 2 | 1 | 29-17 | 11 |
4 | Сокол | 7 | 4 | 1 | 2 | 29-28 | 13 |
5 | Талант | 6 | 4 | 1 | 1 | 28-16 | 13 |
6 | Чемпіон | 6 | 3 | 0 | 3 | 31-33 | 9 |
7 | Марсель | 7 | 2 | 1 | 4 | 28-25 | 7 |
8 | Світанок | 6 | 2 | 0 | 4 | 21-29 | 6 |
9 | Прорив | 6 | 1 | 1 | 4 | 25-33 | 4 |
10 | Титан | 8 | 1 | 0 | 7 | 33-64 | 3 |
11 | Юність | 6 | 0 | 1 | 5 | 17-37 | 1 |
12 | Командор | 5 | 0 | 0 | 5 | 10-21 | 0 |
Команда «Командор» знялася зі змагань. Згідно регламенту змагань, якщо команда зіграла менше 50% матчів результати ігор анулюються, а індивідуальна статистика гравців та дисциплінарні санкції зберігаються.
Бомбардири:
- Дмитро Крошка (Зоря) – 16
- Євген Калінічев (Титан) – 14
- Владислав Бужинський (Прорив) – 13
6 ліга
Н. Знамянка-2 – Крем Агро: 1:17
(Рубаєв-10, Герасимов-4, Кузовов-2, Милашенко)
Шершні – Магія Смаку: 3:7
(Шеремет, Квіташ, Чубикін – Шиш-3, Яременко-2, Лепський, Пилипенко)
Теплоенерго – Олімп: 5:4
(Пушкеля-4, Хвойницький – Чернець-2, Ложченко, Шандра)
Мобі Опт – АКБ Лінк: 3:4
(Чумак, Голубов, Коробченко – Єдгар-2, Стрижак, Сороколат)
Каріатида – ПБК: 5:4
(Зубченко-3, Мулявка, Криворучко – Пидуст Я. -2, Пирожков, Мусієнко)
Ізумруд – Світ спорту: 0:7
(Демиденко-2, Лобода, Чухно, ?, ?, ?)
1 | Теплоенерго | 6 | 6 | 0 | 0 | 34-18 | 18 |
2 | Каріатида | 7 | 5 | 1 | 1 | 40-18 | 16 |
3 | Магія смаку | 7 | 5 | 0 | 2 | 40-21 | 15 |
4 | АКБ-Лінк | 6 | 4 | 1 | 1 | 28-16 | 13 |
5 | Світ спорту | 6 | 3 | 1 | 2 | 29-10 | 10 |
6 | Мобі Опт | 7 | 3 | 1 | 3 | 35-27 | 10 |
7 | Крем Агро | 7 | 3 | 1 | 3 | 25-31 | 10 |
8 | Олімп | 6 | 2 | 1 | 3 | 26-14 | 7 |
9 | Шершні | 8 | 2 | 1 | 5 | 31-45 | 7 |
10 | ПБК | 5 | 3 | 0 | 2 | 24-25 | 6 |
11 | Ізумруд | 7 | 0 | 1 | 6 | 8-49 | 1 |
12 | Н.Знамянка-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 12-58 | 0 |
Бомбардири:
- Владислав Зубченко (Каріатида) – 18
- Руслан Рубаєв (Крем Агро) – 18
- Ігор Пилипенко (Магія смаку) – 11
- Денис Пушкеля (Теплоенерго) – 11
Ветерани
Градизьк – СелЛок: 5:10
(Макаренко-2, Воскобойніков, Безніс, Позовний – Михайлик-4, Хлань-3, Лупінос-3)
Іль Тан – Інтер Авто: 3:3
(Дмитрієв-2, Селезньов – Петрушевський, Шишкін, Шабанов)