Результати ігор чемпіонату та першостей міста Кременчук з футзалу, які відбулися з 11 по 14 січня.
Дата |
|
Матч |
Результат |
Турнір |
|
|
ПОЛІТЕХНІК |
||||
11.01.2020 |
|
ВОХР НПЗ – Кремінь Ю (Панченко-3, Омельченко, Смакула - Мовчан) |
5:1 |
1 Ліга |
|
11.01.2020 |
|
Поло – 1-й Віконний (Тітар-3, Кірпа, Масюк) |
0:5 |
2-3 Ліга |
|
11.01.2020 |
|
Діліжанс – Трансгаз (Шахман О. – Бордюг-2, Пономаренко, Шутка) |
1:4 |
2-3 Ліга |
|
11.01.2020 |
|
Кредмаш – Солониця (Бондаренко, Прошакін, Охоцький, Лобов, Волосян(АГ) - Лузін) |
5:1 |
2-3 Ліга |
|
|
ПОЛІТЕХНІК |
||||
12.01.2020 |
|
АКБ Лінк – Теплоенерго (Сороколат, Старушко – Локтіонов-3, Латишев-2, Пушкеля-2, Шпак) |
2:8 |
Фінал |
|
12.01.2020 |
|
Укрторгтранс – Марсель (Смаков-2, Биков – Марченко, Міхеєв) |
3:2 |
Фінал |
|
12.01.2020 |
|
Граліан –Брест (Щербак, Середа, Селін – Ясько, Біденко, Проценко, Вікулов) |
3:4 |
Фінал |
|
12.01.2020 |
|
АТП-15307 – Світловодськ (Крупін, Шаманський, Скляренко, Обертас(АГ) - Богданов) |
4:1 |
Фінал |
|
12.01.2020 |
|
Транзіт сервіс – Шарліс (Кошман, Козлов – Галата Д-2, Дудка Д) |
2:3 |
Фінал |
|
12.01.2020 |
|
ВОХР НПЗ – Кремінь-2003 (Косовський-3, Отченашенко, Євтушенко(АГ) – Євтушенко-3, Дігавцов-2, Єщенко, Кузьменко) |
5:7 |
1 Ліга |
|
12.01.2020 |
|
ВПУ-Дружба – Джей Ті Ай (Орендаренко І, Кувшинов, Завялов – Хрієнко-2, Лопатнюк, Руденко, Орендаренко В (АГ)) |
3:5 |
1 Ліга |
|
12.01.2020 |
|
Динамо – ФСК Піщане (Хоруженко-2, Грубась-2, Микитюк, Грак, Козубенко, Романець – Іващенко-2, ???) |
8:3 |
2-3 Ліга |
Дата |
|
Матч |
Результат |
Турнір |
|
|
ГРАНІТ |
||||
11.01.2020 |
|
ПБК – Олімп (Белобородов, Романюк, Мусієнко, Жиленко) |
4:0 |
6 ліга |
|
11.01.2020 |
|
Крем Агро – Каріатида (Матвеєв-4, Кузовов, Омельян – Зубченко-2, Гаврильченко) |
6:3 |
6 ліга |
|
11.01.2020 |
|
Світ спорту – Магія смаку (Крошка-3, Білоус Я, Лобода, Чорнуха, Демиденко – Шиш, Пилипенко) |
7:2 |
6 ліга |
|
11.01.2020 |
|
Олександрія – Локомотив (Гуменюк, Корецький, Краєвський, Цвелих – Ляпун-3) |
4:3 |
4 ліга |
|
11.01.2020 |
|
Стріт – ОДЮК (Шудро-3 – Самойленко-2) |
3:2 |
4 ліга |
|
11.01.2020 |
|
Інтер Авто – Креммясо (Кухта-3, Загорій, Шишкін, Цемах – Вербецький-2, Дудін) |
6:3 |
4 ліга |
|
11.01.2020 |
|
Н.Знамянка – Кремінь АТО (Бугай-2, Кривченко, Павлушенко, Панасенко, Крисолов, Шабельник(АГ) – Кіндратенко-2, Петрушевський-2) |
7:4 |
4 ліга |
|
|
ГРАНІТ |
||||
12.01.2020 |
|
СелЛок - ІльТан |
6:2 |
Ветерани |
|
12.01.2020 |
|
Н.Знамянка-2 – Шершні |
0:7 |
6 ліга |
|
12.01.2020 |
|
Ізумруд – Мобі Опт |
1:10 |
6 ліга |
|
12.01.2020 |
|
Прорив – Талант |
4:3 |
5 ліга |
|
12.01.2020 |
|
Світанок – Сокол |
4:5 |
5 ліга |
|
12.01.2020 |
|
Чемпіон – Юність |
7:3 |
5 ліга |
|
12.01.2020 |
|
Титан - Зоря |
5:5 |
5 ліга |
Дата |
|
Матч |
|
Турнір |
|
|
ПОЛІТЕХНІК |
||||
14.01.2020 |
|
Геологія – Ягуар (Лавський, Саркісян, Костиренко – Смірнов(АГ)) |
3:1 |
1 Ліга |