b_385_225_16777215_00_images_news_2019_inkognito.jpg

Продовжуємо вивчати ситуацію на нашому 148 виборчому окрузі напередодні позачергових виборів до Верховної Ради України. Аналізуємо далі, хто ж може бути ймовірними кандидатами на участь у парламентських перегонах по мажоритарці.

Розпочнемо зі 100-відсоткової інформації: на сайті ЦВК з’явилися дані про першого зареєстрованого кандидата в одномандатному виборчому окрузі №148 із центром у місті Лубни. Ним став згаданий у минулій публікації Ігор Лінчевський, який зареєстрований 4 червня шляхом самовисування.

У відомостях про І. В. Лінчевського говориться, що він є комерційним директором ТОВ «УКР БАТ ЛТД» (м. Дніпро), яке спеціалізується на оптовій торгівлі деталями та приладдям для автотранспортних засобів. Народився Ігор Вячеславович 22 грудня 1968 року в місті Вольськ Саратовської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, безпартійний, проживає в місті Лубни, судимість відсутня.

Станом на сьогоднішній день інших офіційних учасників виборчої гонки не зареєстровано. Щоправда, спостерігаються тенденції передвиборчих зустрічей із громадянами на місцях. Так, цього тижня запланована презентація «Книги, написаної з любов’ю до рідного краю», виданої за сприяння Костянтина Іщейкіна (14 червня о 15:00 год.), та зустрічі жителів сіл Оболонь, Погребняки, Горошине з Олексієм Баганцем (також 14 червня).

Щодо діючого народного депутата, то в інтерв’ю «Полтавському телебаченню» Костянтин Євгенович розповів, що має намір балотуватися вдруге, а з приводу нашого земляка Олексія Васильовича говориться, що суб’єктом його висування – є ВО «Батьківщина».

Окрім того, днями у багатьох партіях відбулися Всеукраїнські з’їзди, на яких визначилися із кандидатами та оголосили списки (щоправда, більшість політичних сил ще в процесі визначення із кандидатами на одномандатних округах).

Наразі попередньо відомо про потенційного представника президентської партії «Слуга народу» на 148 ОВК. Розглядається кандидатура Костянтина Некрасова, керівника ПАТ «Лубнифарм». Він є сином Олександра Некрасова, політика та власника «Полтава-Банку».

Від новоствореної партії «Голос» Святослава Вакарчука балотуватиметься Артур Кобзар – полтавський підприємець, керівник ТОВ «БК Будгруп» та ФГ «Софіяагро» та співзасновник ГО «Полтавська платформа».

Відомо, що не йтиме мажоритарником попередник К. Є. Іщейкіна і колишній нардеп нашого округу Володимир Пилипенко, адже він увійшов у першу десятку «Опозиційного блоку» Євгена Мураєва.

Раніше, ми повідомляли, що ймовірними кандидатами є Руслан Ляшко, Анастасія Ляшенко, Володимир Іванов.

Насамкінець, зазначимо, що в мережі з’явилися перші соцдослідження електоральних настроїв українців.

Станом на кінець травня – початок червня, за даними опублікованих результатів опитування соціологічна група «Рейтинг», до парламенту проходять партії «Слуга народу» (48,2%), «Опозиційна платформа – За життя» (10,7%), «Європейська Солідарність» (7,8%), «Батьківщина» (6,9%) та «Голос» (5,6%). Партію «Сила і честь» готові підтримати 4,3%, «Громадянську позицію» – 3,0%, «Радикальну партію» – 2,4%. Рейтинг інших політичних сил – менше 2%.

«Семенівські вісті»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Роза 15.06.2019, 12:00
Місяць до виборів, а тільки один зареєстрований!!! Таке відчуття, що ці позачергові вибори бойкотують!!!!!!!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка