b_385_225_16777215_00_images_news_2018_sapsan_IMG_7163.jpg

Життя – це мить, яка може обірватись ураз. І тоді всі близькі і рідні люди хочуть бігти, кричати і робити неймовірні вчинки. Та вже ніщо не допоможе. Ось і ви вже пішли від нас за обрій у вічність.

Пішли з життя люди, які любили його понад усе. Петро Петрович Сливка та Олена Миколаївна Байрак любили рідну землю, працьовитих людей. Усе життя намагалися робити так, щоб навкруги ставало красивіше, а люди добріші.

А ще вони дуже любили Криву Руду, наше невелике село з неймовірно красивим дендропарком, який у 2016 році став 20 дендрологічним парком загальнодержавного значення. І все це при їхній підтримці і допомозі. Із 700 високодекоративних дерев і кущів, посаджених за останні роки, 500 привезли вони з різних екологічних об’єктів. А як уявити без вас ІХ екологічний фестиваль «Лель»? Хто ж так щиро порадіє успіхам криворудських екологів, школярів?

Петро Петрович знаходив нові таланти і відразу вони звучали на обласному радіомовленні.

Їх радо зустрічали не тільки криворудці, а й дендропарк із розпростертими вітами. І не тому, що Олена Миколаївна доктор біологічних наук, професор, а Петро Петрович талановитий звукорежисер, який 15 років працював із Раїсою Кириченко. А тому, що вони були світлими людьми з великої літери. Не вкладається у голові слово «були». І дзвонять друзі з усієї України, все нові повідомлення в Інтернеті, бо нас познайомила і об’єднала Олена Миколаївна, яка мала особливий дар дружби. Чому нелюдська сила вирвала вас із життя, яке ви так любили? Як нам далі жити без вас, дорогі і рідні для нас люди? Немає відповіді і не буде ніколи. Ми всі вас будемо пам'ятати поки житимемо, будемо продовжувати справи, розпочаті вами. Царство вам Небесне! Земля, яку ви так любили, пухом!

П. М. БАБАРИКА, директор школи,
Н. Г. ДАЛІЄВА, сільський голова,
П. П. СЛІПАЧЕНКО, керівник с/г підприємства,
колектив РЦ «Криворудський»,
Криворудська ЗОШ І-ІІІ ступенів
та вся Криворудська громада

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка