b_385_225_16777215_00_images_news_2020_05_zaich_sxyly.jpg

Проєкт «Екологічна стежина неповторних Заїчинських схилів» в рамках конкурсу екологічних ініціатив – унікальна робота пошукового загону «Дивосвіт» на чолі з учителем Клавдією Власенко.

Унікальна відмінність проєкту в тому, що він спрямований не лише на створення чогось нового, а на збереження первозданної природи рідного краю.

Наша редакція неодноразово піднімала тему збереження та розбудови таких мальовничих куточків Семенівщини, як національний природний парк «Нижньосульський», дендрологічний парк загальнодержавного значення «Криворудський», заповідне урочище «Кононівське», заказники «Рогозів куток», «Криворудський» та ін.

Чільне місце серед пам’яток природи нашого краю посідають Заїчинські схили, адже досліджують їх самовіддані місцеві біологи. Про вчителя Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст. Клавдію Власенко ми розповідали на наших шпальтах. Здобутки Клавдії Іванівни говорять самі за себе – це призові місця її учнів на олімпіадах усіх рівнів, зокрема, з біології. І цього року К. І. Власенко виховала двох призерів обласних олімпіад.

Кожен із нас сьогодні має змогу безпосередньо підтримати талановитого педагога, віддавши голос за проєкт «Екологічна стежина неповторних Заїчинських схилів»! Найбільш популярний спосіб проголосувати – це авторизація за допомогою «Приват 24». Це абсолютно безкоштовно.

Підтримайте місцевих екологів!

«ТРК-Інформ»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+3 # Чорний кіт 27.05.2020, 09:38
Чув, що якісь бездушні люди поривалися розорати територію біля схилів? Так от, коли люди почнуть говорити про цей проект, думаю знищити його місцевим "бізнесменам" буде важче

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка